UFC

(VIDEO) Jon Jones obraża policjantów i uderza głową w radiowóz! Jest nagranie z zatrzymania gwiazdy UFC!

W piątek 24 września 2021 roku Jon Jones po raz kolejny został zatrzymany przez policję. Teraz po pięciu miesiącach do sieci trafiło nagranie z tamtego zdarzenia.

Interwencja policji i zatrzymanie Jona Jonesa miało miejsce w Las Vegas w stanie Nevada kilka godzin po ceremonii wręczenia nagród Hall of Fame. Były mistrz został uhonorowany za pojedynek z Alexandarem Gustafssonem na UFC 165.

Fighter został zatrzymany, następnie trafił do aresztu i usłyszał zarzuty przemocy domowej, pobicia oraz uszkodzenia pojazdu. Z policyjnego raportu wiemy, że wszystko zaczęło się w pokoju w Caesars Palace Hotel. W środku nocy doszło do kłótni, kiedy Jon Jones wrócił do swojego pokoju hotelowego.

Po awanturze narzeczona zawodnika razem z dziećmi opuściła pokój i zeszła do ochroniarza, który zauważył, że jest ona zakrwawiona. Następnie najmłodsza z córek „Bonesa” miała poprosić o wezwanie policji.

Kiedy na miejscu pojawiła się policja, Jessi Moses przekazała, że doszło do lekkich rękoczynów. Zgodnie z raportem miała ona krew na ubraniach oraz na ustach. W rozmowie z funkcjonariuszami zaprzeczyła jednak, że to z powodu jej narzeczonego, kobieta bała się o nim mówić.

Sprawdź!  Aspinall zagadał do Tybury po polsku! "Trenowałeś? Nie jesteś gruby teraz"

W hotelowym pokoju policjanci znaleźli krew na pościeli oraz ślady awantury, jednak nie zastali Jonesa, który opuścił hotel. Szybko jednak został zatrzymany i podczas interwencji służb nie był w stanie zachować spokoju. Między innymi krzyczał do funkcjonariuszy oraz uderzył głową o maskę radiowozu. Natomiast na komisariacie miał grozić pozwem za zrujnowanie najlepszej nocy w życiu, następnie stał się smutny, a na koniec dopiero zaczął się uspokajać.

Zeznał, że wrócił do pokoju hotelowego, żeby zabrać gotówkę, gdyż zamierzał pójść do klubu ze striptizem. Wtedy doszło do kłótni, jednak nie przyznał się do uderzenia narzeczonej, a kobieta nie pozwoliła zrobić zdjęcia odniesionym obrażeniom.

Jon Jones trafił do aresztu, jednak szybko wyszedł z niego po wpłaceniu kaucji. Po wszystkim tłumaczył się, że ma problemy z alkoholem. W wyniku kontrowersyjnych zdarzeń został wyrzucony z klubu Jackson Wink MMA, w którym trenował od 12 lat.

Teraz nagranie z zatrzymania Jona Jonesa trafiło do sieci. Widzimy na nim, jak odgraża się funkcjonariuszom oraz uderza głową o radiowóz – Je*ane nerdy! Nienawidzę was! – powtarzał w kierunku policjantów, dodając – Co ja zrobiłem? Bo jestem duży i czarny?

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Dhiego Lima vs. Matt Brown na UFC Vegas 29! "Spodziewajcie się fajerwerków!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.