UFC

Czy zobaczymy Poirier vs. McGregor 4? „Wszystko zależy od dnia, w którym go zapytasz.”

Chael Sonnen w swoim kanale na YouTube wypowiedział się na temat potencjalnego pojedynku Conor McGregor vs. Dustin Poirier 4.

Chael Sonnen nie widzi sensu

W hitowej trylogii na UFC 264 zobaczyliśmy masakryczne złamanie kości piszczelowej przez Conora McGregora w ostatnich sekundach pierwszej rundy. Warto zauważyć, że była to odsłona na korzyść oponenta, którym był oczywiście Dustin Poirier. Była to zarazem druga porażka z tym zawodnikiem w przeciągu kilku miesięcy.

Niemniej jednak niemal do historii przeszedł wywiad „Notoriousa” z Joe Roganem. Irlandczyk siedząc w bólu pod siatką domagał się czwartego starcia z „The Diamondem”. I choć niewątpliwie byłaby to kasowa walka, nie każdy oczekuje jej ogłoszenia z zapartym tchem.

Jedną z takich osób jest były pretendent do tytułów mistrzowskich UFC, Chael Sonnen. Na łamach swojego kanału na YouTube „The Bad Guy” podważył sens czwartego pojedynku między megagwiazdami federacji:

– Zdaję sobie sprawę z tego, iż Poirier vs. Conor ma sens. Ale czwarty odcinek brzmi troszkę dziwnie zwłaszcza biorąc pod uwagę dwójkę i trójkę. Conor nie wygrał tam ani jednej rundy. Było to bardzo jednostronne.

Conor został zraniony i wypadł z obiegu, a poza tym musi dać nam więcej informacji. Wstawia zdjęcia, na których waży 190 funtów, a czy ma zamiar zatrzymać się w 170.? Zejdzie do 155., do lekkiej? Wszystko zależy od dnia, w którym go zapytasz.

Khabib wspomina walkę z Conorem McGregorem

Swoją walkę z Irlandczykiem wspominał ostatnio były niepokonany mistrz kategorii lekkiej UFC, Khabib Nurmagomedov. Dagestańczyk opowiedział w Full Send podcast, że awantura w okolicach oktagonu, której byliśmy świadkami na UFC 229 była niejako pokłosiem występu „Notoriousa”:

Sprawdź!  "Podcieram sobie swoje bogate dupsko waszymi uczuciami" - Conor McGregor odpowiada hejterom

– Po pierwsze, szykowałem się na wojnę. Wszedłem do klatki, walczę z tym gościem, a on odklepał. Myślałem: „Po co tu w ogóle jestem? Po co tak ciężko trenowałem? A on od razu klepie?” Wiesz, ja go tylko złapałem za brodę, a on odklepał.

Źródło: The Bad Guy YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.