FAME MMA

Szymon Kołecki w FAME? Wiemy, z kim ma zawalczyć! Trener Okniński zdradził rywala: „Bardzo mocna walka. Przeciwnik walczył z Pudzianem na KSW!”

Wygląda na to, że debiut Szymona Kołeckiego w organizacji FAME to jedynie kwestia czasu. Trener zawodnika w ostatnim wywiadzie zabrał głos w tej sprawie.

Kołecki ostatnie pojedynki toczył w KSW, jednak nie dogadał się z federacją w sprawie starcia z Tomaszem Narkunem i zdecydował się zakończyć współpracę. Aktualnie nie jest związany z żadną federacją, jednak to może się niedługo zmienić.

Trener Okniński w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco zdradził, że fighterem jest zainteresowanie FAME, które już zaproponowało mu rywala. Przeciwnik zgodził się na walkę.

– Słyszałem, że ma duże zainteresowanie w FAME, że bardzo duże zainteresowanie. Szykują się bardzo mocna walka i nawet znam nazwisko przeciwnika. Serio. Przeciwnik już się zgodził. Mocny przeciwnik, sportowa walka. Gość kiedyś walczył z Pudzianem i się zgodził. Nie mogę powiedzieć nazwiska ani nic, bo nic nie jest domówione. To by była piękna walka i piękne show. FAME by zrobiło dobrą robotę, szczególnie że ten przeciwnik się zgodził na walkę i jest zakontraktowany w FAME.

Mirosław Okniński nie mógł się powstrzymać i zdradził kolejne szczegóły na temat wspomnianego starcia. Przyznał, że przeciwnik walczył kiedyś zarówno z Pudzianowskim, jaki i jednym z rywali Kołeckiego:

Sprawdź!  Mocna odpowiedź "Don Kasjo" na przewidywania "Boxdela"! "Ty się lepiej odnieś do..."

– Dla Szymona najważniejszym wyznacznikiem jest to, że walka ma być sportowa, a byłaby sportowa. No i kasa. Kasa będzie dobra, walka będzie sportowa. Szymon się zgadza. W tym półroczu. Przeciwnik walczył z Pudzianem na KSW. No kozak i wygrał z takim też kozakiem, z którym Kołecki kiedyś walczył.

Pod nagraniem, na którym Okniński mówi o rywalu Kołeckiego, pojawiły się spekulacje, że być może będzie to „Popek”, Łukasz Jurkowski albo nawet Marcin Różalski. Biorąc jednak pod uwagę słowa trenera, tylko trzech fighterów może znaleźć się w gronie przeciwników – Tyberiusz Kowalczyk, Erko Jun i Marcin Najman.

Wszyscy walczyli w KSW z Mariuszem Pudzianowskim oraz pokonali byłego przeciwnika Szymona Kołeckiego. Najman wygrał z „Daro Lwem”, natomiast pozostali pokonali Akopa Szostaka.

Starcie z Kowalczykiem można wykluczyć, gdyż na pewno nie będzie to pojedynek, który chciałaby zorganizować federacja FAME. Natomiast jak wiemy, Najman po starciu z „Don Kasjo” został wyrzucony z poznańskiej organizacji.

Kołecki zapewne na gali FAME 14 zmierzy się z Erko Junem. Bośniak, który w przeszłości walczył w KSW, jest związany z federacją FAME, jednak nie miał jeszcze okazji zadebiutować.

Sprawdź!  Kołecki o walce Pudzianowski vs Mamed: "Gdyby któryś z nich przygotowywał się u Oknińskiego, to ten by wygrał"

Początkowo planowano jego starcie już na rok 2020, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Pod koniec 2021 roku fighter zdradził, że ma nadzieje na to, że w końcu zawalczy w klatce FAME.

Źródło: MMA-Bądź na bieżąco

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.