FAME MMA

(VIDEO) Marcin Najman prezentuje umiejętności na worku! Walka w MMA coraz bliżej?

Przed kilkoma dniami Marcin Najman poinformował wszystkich, że wkrótce może wyjaśnić się konflikt z Jackiem Murańskim. Były pięściarz ogłosił, że otrzymał ofertę pojedynku i rozpoczął treningi.

Marcin Najman od dawna toczy konflikt z rodziną Murańskich. Najbliżej ewentualnego pojedynku „El Testosterona” z najstarszym z rodziny, Jackiem, było podczas Elite Fighters 2. Panowie nie porozumieli się w sprawie formuły i ostatecznie do niczego nie doszło.

Po jakimś czasie okazuje się, że ktoś wyciągnął rękę do Najmana w sprawie walki z Jackiem Murańskim. Były fighter KSW, Fame MMA, czy MMA-VIP poinformował o tym wszystkich w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube:

– Witam was. Dostałem dziś propozycję walki ze starym fraglesem na grudzień tego roku. Przedstawiłem tym, którzy mi to zaproponowali swoje warunki. Jeżeli zostaną zaakceptowane, to medialny byt starego fraglesa dobiega właśnie końca. Tyle ode mnie, cześć.

„El Testosteron” zaproponował swoje warunki, niestety jednak już niedługo później zamieścił kolejne wideo na YouTube. Tam przekazał do informacji, że nie porozumiał się z tajemniczą federacją, która starcie Najman vs. Murański chciała zorganizować. Dowiedzieliśmy się przy okazji jak wygląda sytuacja kontraktowa byłego pięściarza:

Sprawdź!  Cezary Oleksiejczuk o Alanie Kwiecińskim: "Jak taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Będziesz wyjaśniony za te słowa"

– Warunki, które wczoraj przedstawiłem potencjalnym organizatorom walki Najman vs Murański, oczywiście mówimy o tej starej gangrenie, nie o tym młodym. No nie zostały spełnione, więc sytuacja wygląda tak, że ja w drugiej połowie października tego roku, czyli za trzy miesiące staję się wolnym zawodnikiem bez żadnego kontraktu i wówczas kto taką walkę będzie chciał zorganizować z tym Gargamelem, to wtedy już nic nie będzie stało na przeszkodzie. Jeżeli oczywiście Gargamel będzie podtrzymywał chęć takiego zestawienia, no bo ja przecież też go na siłę za nogę do tej klatki nie wciągnę.

Marcin Najman trenuje do walki?

Jacek Murański szykuje się do występu, czy raczej występów na FAME 15, zakładając, że największa polska federacja freak fightowa wyrazi zgodę na pomysł zawodnika, by ten jednego wieczoru stoczył pojedynki zarówno z Arkadiuszem Tańculą, jak i „Szalonym Reporterem”.

Marcin Najman tymczasem rozpoczął już treningi na worku. Popularny „El Testosteron” zamieścił w swoich social mediach wideo, na którym prezentuje wachlarz swoich umiejętności, a w tym spinning backfista! Czyżby szykowała się walka w MMA?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.