MMA VIP

Najman reaguje po atakach na burmistrza Wielunia i jego rodzinę! Zmienia lokalizację gali! „Bóg jest po mojej stronie…”

Marcin Najman potwierdza, że mimo iż kolejny raz musi znaleźć nowe miejsce na zorganizowanie gali, MMA-VIP 4 z całą pewnością się odbędzie.

Początkowo gala była zapowiedziana na 25 lutego. Miała odbyć się w Kielcach, jednak radni zrezygnowali ze współpracy z MMA-VIP po konferencji, na której pojawił się Andrzej „Słowik” Zieliński. Nie chcieli oni udostępnić hali federacji, która jest promowana przez byłego gangstera.

Gala została przeniesiona więc do Wielunia, a burmistrz nie zamierzał rezygnować ze współpracy z MMA-VIP. Dziennikarz Krzysztof Stanowski, który mocno utrudnia zorganizowanie gali, umówił się na spotkanie z Pawłem Okrasą i próbował przekonać go, by ten zmienił zdanie.

Ostatecznie wydarzenie zostanie przeniesione po raz kolejny. Najman wyjaśnił, że jest to jego decyzja, a nie burmistrza Wielunia. Podjął takie kroki, gdyż Okrasa i jego rodzina są mocno atakowani w social mediach. „El Testosteron” na swoim kanale YouTube zapewnia, że rozwiązanie umowy za porozumieniem obu stron wyszło z jego inicjatywy.

– Jesteśmy osiem dni od momenty ogłoszenia, że gala MMA-VIP 4 odbędzie się w Wieluniu. Te ostatnich osiem dni pokazało mi, jak ogromną rolę w mediach odgrywa manipulacja i hipokryzja, ale to wszystko jest jeszcze do zniesienia. Jestem z tym obeznany od wielu, wielu lat. Ale jeśli dochodzi do ataków, bezpośrednio na rodzinę, w tym przypadku na rodzinę pana Okrasy. Dochodzimy do momentu, gdzie trzeba się zastanowić.

Najman zapewnił swoich kibiców, że nie mają się o co martwić. Federacja wynajmie prywatną halę i tam zostanie zorganizowana gala MMA-VIP 4 – Stwierdziłem, że nie będę dłużej najbliższych i pana burmistrza narażał na tego typu sytuacje. Sam mam córkę 8-letnią i mogę sobie wyobrazić doskonale, co czuje pan burmistrz. Więc podjąłem decyzję, że zmienimy lokalizację MMA-VIP 4 i odbędzie się ona w prywatnych halach do tego przystosowanych.

Na ten moment nie znamy jeszcze lokalizacji, do której została przeniesiona gala. Wiemy natomiast, że odbędzie się ona 5 marca, w pierwszą sobotę nadchodzącego miesiąca.

Sprawdź!  Norman Parke zaskakująco o Najmanie: "Jest inteligentny. Wie, co robi. Większość gada o nim głupoty, ale..."

Gala odbędzie się na sto procent. Jest zaplanowana na 5 marca z publicznością. Chyba że rodzina właściciela obiektu zostanie zastraszona, to wtedy bez publiczności – przekazał Najman, który zakończył swoją wypowiedź takimi słowami – Racja jest po mojej stronie, kwestie prawne, związane z nielegalną konkurencją, też są po mojej stronie. Wybaczenie bliźniemu, czyli Bóg jest po mojej stronie. A jeśli Bóg jest, to kto jest przeciwko mnie?

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.