Punch Down

(VIDEO) Jeden liść zakończył pojedynek ciężkim nokautem! Zawodnik został wyniesiony na noszach

22 października po raz kolejny będziemy świadkami ciekawych pojedynków na liście. Czekają nas brutalne walki i bez wątpienia ciężkie nokauty.

Poprzednie edycje dostarczyły ogromnych emocji za sprawą potężnych uderzeń. Jeden z największych nokautów zobaczyliśmy podczas drugiej gali PunchDown. Zawodnik po mocnym liściu został wyniesiony na noszach.

W pierwszej części eliminacji Łukasz „Dunaj” Dunajko zmierzył się z Przemysławem „Sutkiem” Sutkowskim. Walka trwała wyjątkowo krótko. Wystarczyło zaledwie jedno uderzenie. Już po pierwszym liściu „Dunaja” jego rywal padł nieprzytomny.

Ochroniarze próbowali utrzymać „Sutka”, jednak ten nie odzyskiwał świadomości. Do akcji musieli wkroczyć ratownicy medyczni. „Sutek” wciąż się nie podnosił i został wyniesiony na noszach.

Podobna sytuacja miała miejsce podczas starcia „Marasa” z „Arnoldem”. Pierwszy z zawodników również znokautował rywala jednym uderzeniem. „Arnold” stracił przytomność i także opuścił scenę na noszach. Tym samym main event gali PunchDown 4 zwyciężył wyjątkowo silny armwrestler.

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Sprawdź!  Organizacja PunchDown pozwie Bonusa BGC!? "Za budowanie fame'u na krzywdzie swojego kolegi odpowie Pan przed sądem

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.