UFC

Gamrot poznał rywala! Zapowiada mocne zestawienie: „Czekam na kontrakt i jazda z nim! Jest grubo!”

Mateusz Gamrot potwierdził, że dostał kolejną ofertę od UFC. Poznał już rywala i datę czwartego pojedynku w największej organizacji MMA na świecie.

Gamer ma za sobą już trzy pojedynki w amerykańskiej organizacji. Po nieudanym debiucie Guramem Kutateladze zaliczył dwa fantastyczne zwycięstwa. Najpierw znokautował Scotta Holtzmana, a następnie w zaledwie 65 sekund poddał Jeremy’ego Stephensa.

Po walce Gamer zapowiedział, że chce walczyć z kimś z top 15 i najbardziej na powrót do oktagonu pasowałby grudzień. Wśród potencjalnych rywali raczej nie znajdziemy jednak nikogo z rankingu UFC wagi lekkiej. Najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem Gamrota wydaje się Drew Dober.

Amerykanin znajdował się w top 15, jednak poniósł porażkę z Makhachevem, a następnie z Riddellem i wypadł z rankingu. Kilka miesięcy temu za pośrednictwem social mediów Gamer rzucił mu wyzwanie.

Hej Drew Dober, wiesz już, jak bronić zejścia po nogę? Jeśli tak, to zatańczmy w grudniu – napisał na Twitterze.

W ostatnim wywiadzie kilka dni temu Dober zdradził, że chce jak najszybciej wrócić do oktagonu. Czeka jedynie na odpowiedź rywala, który chciałby z nim stanąć do walki – [Transkrypcja lowking.pl] Chcę powrócić najszybciej, jak to tylko możliwe. Czekam tylko, aż ktoś powie „tak”. Wszyscy fantastyczni rywale są już pozajmowani, więc wezmę, cokolwiek zostało. Jeszcze nikogo mi nie zaproponowali. Czekam tylko na rywala, datę i miejsce od UFC.

Drew Dober to tylko jeden z potencjalnych rywali. Gamer być może zmierzy się z innym fighterem. Na ten moment Polak potwierdził jedynie, że dostał ofertę od UFC, poznał przeciwnika i datę. Fighter zapewnia, że jest to mocne zestawienie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Anderson Silva o Israelu Adesanyi: "Nie widzę nikogo, kto mógłby zagrozić mu w jego dywizji."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.