UFC

Sean O’Malley przed UFC 260: „Nie stawiaj na mnie pieniędzy. Proszę stawiaj na mojego rywala.”

Sean O’Malley w ostatnim pojedynku na gali UFC 253 zmierzył się z Marlonem Vera. O’Malley musiał uznać wyższość rywala i dopisać do rekordu pierwszą porażkę w karierze. Fani byli wściekli po jego porażce do tego stopnia, że zaczęli wysyłać wiadomości prosząc o zwrot pieniędzy za obstawione zakłady bukmacherskie!

O’Malley zawalczy na zbliżającej się gali UFC 260. Jego rywalem będzie Thomas Almeida. W ostatniej rozmowie z Helen Yee zawodnik powiedział i zaapelował do fanów, żeby nie stawiali na niego pieniędzy tylko postawili na rywala!

„Powiedziałbym wam, żebyście byli przy mnie, ale powiedziałem to ostatnim razem i nadal otrzymuję wiadomości od ludzi, którzy mówią, że jestem im winien tysiące dolców. Więc nie stawiaj na mnie. Postaw na Thomasa (Almeida). Postaw na zwycięstwo Thomasa. Proszę bardzo.”

Według ekspertów faworytem starcia jest właśnie O’Malley, na którego kurs wynosi jedynie 1.30. Kurs na wygraną Almeidy to aż 3.50!

Z naszym partnerem firmą STS przygotowaliśmy promocję. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników BONUS w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA do 200 PLN!

Sprawdź!  (VIDEO) Oleksiejczuk z kolejnym nokautem! W 1 rundzie brutalnie rozbił Sama Alveya!

Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Thomas Almeida do organizacji UFC dołączył w 2014 roku, gdzie rozpoczął serią aż 4 zwycięstw z rzędu. Niestety coś w jego przygotowaniach poszło nie tak i następnie przegrał cztery z ostatnich pięciu walk.

O’Malley w wywiadzie zaznaczył również, że skupia się tylko na Almeidzie i nie wychodzi myślami w przyszłość. Zawodnik jest pewny siebie i nie daje żadnych szans rywalowi.

„Skupiam się na najbliższym rywalu. Wyciągnąłem wnioski z ostatniej walki, bez względu na to, jak bardzo się przygotuję walka może ułożyć się nie po mojej myśli. Zdarzają się różne wypadki, skupiam się teraz na Thomasie. Jestem zdrowy. Czuję się dobrze. Jestem bardzo podekscytowany tą walką. Myślę, że to będzie niezła walka w kickboxingu. Nie sądzę, żeby spróbował walczyć ze mną w parterze. Nie będzie w stanie mnie pokonać. Jestem za szybki. Jestem ostry. Jestem zbyt skupiony. Nie ma mowy, żeby mnie pokonał, ale nie mogę tego powiedzieć, ponieważ po prostu nigdy nie wiesz, co się stanie, ale czuję się dobrze z tą walką. Czuję, że to dla mnie dobry pojedynek”

Gala UFC 260 odbędzie się w sobotę 27 marca.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.