UFC

Jan Błachowicz śpiewa swojemu rywalowi „Happy Birthday”. Glover Teixeira skończył dziś 42-lata

Za nami konferencja prasowa przed galą UFC 267, gdzie z dziennikarzami spotkali się wszyscy zawodnicy karty głównej. Dzisiaj 42. urodziny obchodzi Glover Teixeira, czyli rywal Jana Błachowicza. Kibice zgromadzeni na hali, a w pewnym momencie nawet Jan Błachowicz postanowili zaśpiewać mu „Happy Birthday”! Po skończonej ceremonii byliśmy również świadkami pierwszego face-to-face. Zobacz tutaj: (VIDEO) Jan Błachowicz i Glover Teixeira pierwsze face-to-face przed walką na UFC 267!

Jeśli Glover Teixeira pokonałby „Cieszyńskiego Księcia” to zostałby drugim najstarszym mistrzem w historii UFC. Błachowicz nie zamierza jednak dać mu takiej szansy. Na konferencji zaznaczył, że ma przygotowany urodzinowy prezent dla Brazylijczyka, lecz nie będzie to mistrzowski pas kategorii półciężkiej.

Teixeira ma za sobą serię pięciu znakomitych zwycięstw w UFC. W swojej ostatniej walce pokonał doświadczonego Thiago Santosa przez poddanie w trzeciej rundzie. Warto dodać, że z Santos to pogromca Janka.

„Cieszyński Książę” po raz drugi w karierze stanie do obrony mistrzowskiego pasa. Oprócz Błachowicza na gali UFC 267 zobaczymy walki Michała Oleksiejczuka oraz Marcina Tybury. To będzie wielki dzień!

Sprawdź!  Israel Adesanya zły za przerwanie walki wieczoru UFC 281. "Jakoby on to sędziował, to byłoby dobrze..."

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Oglądaj UFC 267 <

Rejestrując się tutaj z kodem: UFC otrzymasz dodatkowo na start darmowy zakład za 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.