FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański będzie startował na Prezydenta RP! „Z całą pewnością, ale jeszcze wcześniej…”

Jedną z najważniejszych walk zbliżającej się gali FAME 15 jest niewątpliwie potyczka między Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim. „Aroy” chce raz na zawsze zakończyć konflikt, który ciągnie się od ponad roku.

Wojna pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a rodziną Murańskich trwa już bardzo długo. Popularny „Aroy” mierzył się zarówno z Mateuszem, jak i jego ojcem, Jackiem, który zastąpił kontuzjowanego syna na Fame MMA 12. Wraz ze starszym „Muranem” zadebiutowała także nowa konstrukcja – klatka rzymska o wymiarach 3 x 3 metry.

Na gali FAME 15 tymczasem dojdzie do historycznego wydarzenia. Arek Tańcula tego samego wieczoru zmierzy się zarówno z Mateuszem, jak i Jackiem Murańskim. Pierwszy z pojedynków zakontraktowany został w formule MMA, 3 rundy po 3 minuty każda. Później, jeśli „Aroy” będzie w stanie – ponownie zawalczy ze starszym „Muranem” w klatce rzymskiej.

O Panu Jacku w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno z powodu reportażu w popularnym programie „Sprawa dla Reportera”. Tematem głównym było zatrzymanie Murańskiego, podczas którego miało dojść do pobicia oraz niesłuszny wyrok za rzekome wymuszenie rozbójnicze oraz pobicie biznesmana.

Sprawdź!  Wrzosek odpowiada Szelidze: "Spokojnie, najpierw twój szef, później ty"

Ambicje polityczne Jacka Murańskiego

Okazuje się, że popularny „Muran” ma też niemałe ambicje polityczne! Freak fighter w rozmowie z Fansportu TV zdradził, że w przeciągu kilku najbliższych lat ma zamiar wystartować… w wyborach prezydenckich!

– Z całą pewnością w roku 2030 – taki jest plan mój i moich przyjaciół – będę startował na prezydenta Rzeczpospolitej. Ale jeszcze wcześniej moją ambicją polityczną jest bycie wiceministrem sprawiedliwości.

Jacek Murański odsiedział przed laty wyrok w więzieniu, gdzie poznał od wewnątrz mechanizmy działania tej jednostki. Uważa, że ta wiedza pomoże mu w prowadzeniu resortu zarządzającym zakładami karnymi.

– Mówię całkowicie poważnie. Każdy z tych wiceministrów sprawiedliwości ma w ramach tego resortu swoją tak zwaną „działkę” i ja mam taką ambicję… i mówię tu całkowicie nieironicznie, aby jako praktyk nadzorować polskie zakłady karne.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Tańcula wspomina bójkę Szpilki z kibicami Cracovii! "Był młodszy od nich jednego je**ął, drugiego je**ął, trzeci uciekł"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.