FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański opowiada o pobiciu przez policjantów! Pojawił się w „Sprawie dla reportera”!

Jacek Murański mocno zaskoczył kibiców freak fightów i wziął udział w programie Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”.

„Muran” to zawodnik największej polskiej federacji freakowej. Zadebiutował w niej na gali FAME 12, kiedy to zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Do walki doszło w klatce rzymskiej i Murański został brutalnie rozbity, a w czwartej odsłonie przegrał przez dyskwalifikację. Debiutant wielokrotnie złamał zasady, łapiąc się za siatkę i gryząc swojego rywala. 

Jacek Murański o zatrzymaniu przez policję

Freak fighter nie daje o sobie zapomnieć i tym razem był głównym bohaterem ostatniego odcinka programu „Sprawa dla reportera”. Tematem głównym było zatrzymanie Murańskiego, podczas którego miało dojść do pobicia oraz niesłuszny wyrok za rzekome wymuszenie rozbójnicze oraz pobicie biznesmana.

Przed kamerami Murański ze szczegółami opowiedział oraz pokazał, jak wyglądało zatrzymanie. Wyjaśnił, że wzięli w nim udział funkcjonariusze, którzy wcześniej byli zamieszani w przestępczy proceder. W trakcie działań miało dojść do pobicia, która freak fighter określił jako torturowanie.

– Co najmniej dwóch policjantów brało udział w tym, którzy przykrywali handel spirytusem, z tego jeden z nich mnie torturował. Kiedy już leżałem obezwładniony, poddałem się policji, zostałem skuty, ten policjant podbiegł do mnie, rozszerzył mi nogi, kilkukrotnie kopnął mnie w jądra. Miałem miażdżone jądra podczas zatrzymania. Byłem na izbie zatrzymań, powiedziałem, że traciłem świadomość z bólu, byłem zawieziony i tam w moczu stwierdzono u mnie krew.

Następnie Murański wyjaśnił, jak wyglądał pobyt za kratami, śledztwo w jego sprawie, a także kontrowersyjne działania podjęte przez prokuraturę oraz sąd.

Sprawdź!  "Polak" przekroczył granice? Czeka go rozmowa z włodarzami FAME! "Ostatnio bardzo przesadza z różnymi rzeczami"

– Przez panią prokurator byłem w trybie zupełnie poza systemowym trzymany w celi izolacyjnej. Można w takiej celi trzymać więźnia do dwóch tygodni. Siedziałem 9 miesięcy w celi izolacyjnej odcięty od świata zewnętrznego.

W programie wziął udział także Mateusz, syn Jacka oraz jego żona, która także przygotowuje się do swojego debiutu w organizacji freakowej. Cały odcinek programu „Sprawa dla reportera” znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.