High League

„Ferrari” zawalczy na High League 4! Konflikt ze „Scarface’em” zostanie wyjaśniony w klatce!

Gala High League 4, która odbędzie się 17 września zyskała kolejny wielki pojedynek! Podczas show w Arenie Gliwice dojdzie do starcia, w którym pełno będzie dymów i złej krwi: Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba!

Współpraca między federacjami Fame MMA oraz High League układa się naprawdę znakomicie! Niedawno dowiedzieliśmy się, że na sierpniowej gali FAME 15 wystąpi Aniela „Lil Masti” Bogusz, która w walce wieczoru stoczy bój o miano Królowej Freak Fightów z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Dziś z kolei federacja, której włodarzem jest Malik Montana poinformowała o wypożyczeniu Amadeusza „Ferrariego” Roślika!

Fighter Fame’u na gali High League 4 17 września zmierzy się z Pawłem „Scarface’em” Bombą! Pomiędzy freak fighterami jest bardzo dużo złej krwi i doszło już do wielu awantur. Na jednej z gali doszło do tego, że rzucali w siebie nawzajem krzesłami! Podczas jednego z odcinków programu Rundki, gdzie występował „Scarface”, „Ferrari” czekał na niego na zewnątrz!

Podczas Prime Show MMA 2 doszło do kolejnej awantury Bomby z Roślikiem. „Scarface” prowokował zawodnika FAME i próbował go zaatakować. „Ferrari” wolał jednak uniknąć konfrontacji i freak fighterzy zostali rozdzieleni, choć Bomba krzyczał, że rozwiążą konflikt 17 września.

Sprawdź!  (VIDEO) Robert Burneika powraca do klatki! Media trening przed High League 3

Dziś potwierdziły się słowa zawodnika High League. Jeszcze wczoraj Wojciech Gola chwalił się w rozmowie z Fansportu TV (wideo poniżej), że „Ferrari” podpisał nowy kontrakt na 5 walk, a już dziś konkurencja poinformowała o niewątpliwie hitowym starciu Roślik vs. Bomba. Freak fighterzy spotkają się na zasadach MMA 3 rundy po 3 minuty.

Źródło: High League

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.