FAME MMA

(VIDEO) Kacper Błoński chętny na walkę z Jackiem Murańskim! „Do tego czasu było spoko, ale…”

Już za kilkanaście dni hitowa gala FAME 15, gdzie Kacper Błoński zmierzy się bez limitu czasowego z Marcinem Dubielem. Okazuje się, że „Crusher” w przyszłości może się zmierzyć z Jackiem Murańskim!

Zbliżająca się wielkimi krokami gala FAME 15 pełna jest rewanżowych pojedynków. Jednym z nich będzie walka Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel, która odbędzie się na istnie szalonych zasadach: bez limitu czasowego i w klatce rzymskiej! Tego samego wieczoru wystąpi także Jacek Murański. Aktor i freak fighter zmierzy się zarówno z Arkadiuszem Tańculą, jak i „Szalonym Reporterem”.

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o konflikcie „Murana” z „Nitrozyniakiem”. Panowie spięli się podczas jednego z odcinków programu Fame Cage. Popularny streamer podpadł Jackowi niektórymi treściami, które prezentuje, a w całą sytuację wmieszał także syna Sergiusza Górskiego. Wszystko oparł na zmyślonej plotce, jakoby był on dzieckiem bliskiego przyjaciela „Nitro”, „Takefuna”.

Błoński gotów walczyć z Jackiem Murańskim!

Sprawa ta nie przeszła obojętnie obok Kacpra Błońskiego. Popularny „Crusher” ma jeszcze kilka pojedynków na obecnym kontrakcie i zapytany w wywiadzie dla Fansportu TV o potencjalnych przeciwników wymienił Jacka Murańskiego.

Sprawdź!  Ferrari nie odpuszcza Tańculi. Zaczepił byłego rywala przed kolejną walką na FAME! [WIDEO]

Zawodnik FAME MMA przyznał, że miał pozytywne odczucia względem aktora, jednak wszystko zmieniło się po wplątaniu w konflikt syna „Nitrozyniaka”.

Kurde, lubię ludzi, którzy dobrze to nakręcają… A ze starym „Muranem”?

Ja Jacka Murańskiego lubiłem do momentu, aż nie zaczął cisnąć po dzieciach „Nitra”. Do tego momentu – dla mnie, zaje***sta postać. Wiem, że to poj***ane, ale lubię takie kreacje.

Błoński stwierdził, że było to zdecydowanie za dużo. „Crusher” gotów jest wyjść do walki z Jackiem Murańskim, którego Górski pozwie za pomówienia.

Do tego czasu było spoko, ale to, że dzieciaka w to wplątuje, to mi się nie spodobało. Więc mogę stanąć w obronie „Nitra”!

Kursy bukmacherskie na walkę Kacper Błoński vs. Marcin Dubiel

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Alan szczerze o formie Denisa: "Miały być fajerwerki, a były k**wa zimne ognie..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.