FAME MMA

(VIDEO) Hitowe starcie na FAME 13! Norman Parke zawalczy z „Popkiem”!

Za nami specjalna konferencja przed nadchodzącą galą FAME 13. Poznańska organizacja potwierdziła już trzy pojedynki, które odbędą się 26 marca.

W main evencie zmierzy się dwóch zawodników debiutujących w FAME. Sergiusz Górski znany jako „Nitro” zawalczy z Pawłem „Unboxallem” Smektalskim. Na karcie walk znalazło się także starcie Rafała Pasuta z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem.

Kibiców MMA najbardziej zainteresuje jednak starcie dwóch byłych zawodników KSW. O tym pojedynku mówiło się od dłuższego czasu. W końcu organizacja FAME potwierdziła, że Norman Parke stanie do walki z „Popkiem”.

Dla rapera będzie to drugie starcie w poznańskiej organizacji. Zadebiutował na gali FAME 7 i w main evencie poddał „Stiflera”. Natomiast Parke stoczy trzecie starcie i w końcu powróci do formuły MMA. Dwukrotnie walczył w boksie, najpierw pokonał „Don Kasjo”, a następnie na FAME 11 przegrał z Borysem Mańkowskim.

Norman Parke już kilkukrotnie zapowiadał, że rozbije rapera i zamierza zabrać mu jego złote zęby. „Popek” już kilka miesięcy temu odpowiedział na wyzwanie i oświadczył, że może walczyć, ale dopiero w 2022 roku. Przez ostatni czas mocno skupiał się na treningach.

Sprawdź!  Intensywne face-to-face Don Kasjo z Normanem Parke. "Zaraz padniesz, jak ci wyje*ie" [WIDEO]

Póki co nie wiadomo, czy starcie odbędzie się w tradycyjnej formule MMA. Norman Parke proponował bowiem pojedynek w kategorii open, zasady Pride i brak limitu czasowego.

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.