FAME MMA

(VIDEO) „Boxdel” spełni marzenie „Bagietki”? Padła ciekawa propozycja od włodarza Fame MMA!

Za nami pierwsza konferencja Fame 15 i jak zwykle przy takich wydarzeniach nie brakowało emocji! Karta walk wygląda imponująco i odbędzie się wiele historycznych pojedynków. Jeden z włodarzy zdradził także, że z chęcią przywitałby w federacji nową wielką gwiazdę freak fightów!

Już 26 sierpnia odbędzie się kolejna gala największej federacji freak fightowej w Polsce – FAME 15. Podczas tego wydarzenia dojdzie do wielu historycznych starć, jak np. main event o 3 tytuły mistrzowskie „Lil Masti” vs. „Linkimaster”. Nie mogło też zabraknąć najsłynniejszej konstrukcji w organizacji, czyli klatki rzymskiej!

W świecie freak fightów ostatnio najwięcej szumu zrobił jeden człowiek. Michał „Bagietka” Gorzelańczyk zwyciężył na gali Prime Show MMA 2, gdzie w imponującym stylu już w 1. rundzie poddał Jan Pateckiego. Na konferencjach z jego udziałem nigdy nie brakowało dymów, a do tego „Bagieta” zasłynął rozwalając płytę regipsową… głową.

Michał „Boxdel” Baron o „Bagietce”

Początkowo sceptycznie do osoby Gorzelańczyka podchodził włodarz Fame MMA, „Boxdel”. Michał Baron był jednak zachwycony występem zawodnika konkurencyjnej federacji i zaprosił go na jeden ze swoich live’ów na kanale Aferki.

Podczas rozmowy z Fansportu TV poruszony został temat ewentualnego angażu „Bagietki”, nazywanego również Królem Freak Fightów. O ile „Boxdel” z chęcią zobaczyłby zawodnika pod banderą swojej federacji, o tyle widzi też ewidentny problem, który stanąłby na drodze.

Sprawdź!  FAME 18. Zadyma pokonuje Alana! Kwieciński wściekły na sędziów!

Jak dla mnie, kurde, zaj***ście, niech walczy u nas! Tylko, że on jest podpisany w Prime na wiele walk. Tu raczej będzie ciężko…

Baron został też zapytany o ewentualnego rywala. Co ciekawe nie podał żadnego nazwiska z Fame MMA, a zaproponował „ściągnięcie” z jeszcze innej organizacji Norberta „Disa” Gierczaka! Tuż po wygranej na Prime Show MMA 2 „Bagietka” wyzwał zawodnika High League na potyczkę w oktagonie. Jak twierdzi „Boxdel”, klatka Fame MMA to najlepsze miejsce na rozwiązanie ich konfliktu!

– Z kim bym go widział? Ku***a, ciężko by mi było znaleźć przeciwnika tak z głowy… Najchętniej “Disa” bym mu ogarnął! Wynająć “Bagietkę” z Prime’u, wynająć “Disa” z HL’a i stworzyć tę walkę na Fame, na obszarze neutralnym!

Kursy bukmacherskie na galę Fame 15

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "To jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami, a nie dla KSW" - Martin Lewandowski o FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.