High LeaguePRIME SHOW MMA

Denis uderza w Don Kasjo! Proponuje mu walkę: „Twoja kariera zakończyła się, jak cię wyje**li z FAME! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!”

Pomiędzy Denisem Załęckim i Kasjuszem Życińskim niespodziewanie doszło do mocnej wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

„Don Kasjo” jeszcze przed galą High League 4 przyznał, że jeśli „Bad Boy” pokona „Szpilę” to może wyjść z nim do walki. Ponownie głos zabrał po wspomniany pojedynku, który niestety nie spełnił oczekiwań kibiców i mocno skrytykował zestawienie.

– Typowo dla hajsu wychodzisz, no bo po co? Kontuzja, ale… Dzisiaj widziałem wypowiedź Borka, że się nazywają bohaterami, bo ku*wa z kontuzją wyszli. No nie, to jest nieszanowanie widza, gościa, który wykupuje PPV. No z kontuzją to wychodzisz dla hajsu. Rzucisz się i położysz i: „Jeszcze 20 sekund i bym wygrał”. Nie wiem kogo tu gorzej ocenić. (…) Denis tam z techniki to w ogóle nie było żadnej, weselniaki: Albo trafię, albo nie.

Denis Załęcki mocno o „Don Kasjo”

Wypowiedź „Don Kasjo” dotarła do Denisa, który odpowiedział na nią w programie Aferki podczas rozmowy z „Boxdelem”. Stwierdził wówczas, że w federacji Prime Show MMA Życiński jest jedynie słupem i ponadto jest słabym zawodnikiem.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak wyjaśnia, czy Kasjusz Życiński jest wspólnikiem Prime Show MMA! "Oprócz KRS istnieją jeszcze..."

Na tym się nie zakończyło, gdyż nie przestali atakować siebie nawzajem w wywiadach. Teraz Denis Załęcki opublikował na swoich social mediach wpis, w którym zaprosił Życińskiego do walki:

– Kasjo, zejdź na ziemię co? Po pierwsze, to ty zacząłeś mówić o mnie, a nie ja o Tobie, więc kto tu szuka atencji? Ja się odniosłem tylko do twoich zaczepek i wypowiedzi o mnie. No, ale to nie pierwszy raz, jak nie wiesz, o czym w ogóle mówisz.

– Jestem zawodnikiem HL, więc walka u Ciebie odpada, Ty nie chcesz walczyć w HL, więc ZAPRASZAM NA THE WAR 6! Tylko pamiętaj, że stawki się różnią od tych freakowych i to żadna tajemnica, jednak myślę, że skoro jesteś chętny na walkę na The War, to jakoś byśmy się dogadali. Z tego, co mówisz, nie robisz wszystkiego tylko dla kasy więc spoko.

– A co do twoich przytyków odnośnie mojej inteligencji, to jak to mówią? Damskie się nie liczą! Kiedy najgłupszy człowiek w show-biznesie ciśnie innym, że są głupi… To tak jakby ślepy cisnął komuś, że jest brzydki… AMBEO umysłowa twoja kariera zakończyła się, jak Cię wyjebali z FAME i trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Don Kasjo krytycznie o MMA! "To jest nudne. Walki jak spod Żabki są ciekawsze" [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.