High LeaguePRIME SHOW MMA

Denis uderza w Don Kasjo! Proponuje mu walkę: „Twoja kariera zakończyła się, jak cię wyje**li z FAME! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!”

Pomiędzy Denisem Załęckim i Kasjuszem Życińskim niespodziewanie doszło do mocnej wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

„Don Kasjo” jeszcze przed galą High League 4 przyznał, że jeśli „Bad Boy” pokona „Szpilę” to może wyjść z nim do walki. Ponownie głos zabrał po wspomniany pojedynku, który niestety nie spełnił oczekiwań kibiców i mocno skrytykował zestawienie.

– Typowo dla hajsu wychodzisz, no bo po co? Kontuzja, ale… Dzisiaj widziałem wypowiedź Borka, że się nazywają bohaterami, bo ku*wa z kontuzją wyszli. No nie, to jest nieszanowanie widza, gościa, który wykupuje PPV. No z kontuzją to wychodzisz dla hajsu. Rzucisz się i położysz i: „Jeszcze 20 sekund i bym wygrał”. Nie wiem kogo tu gorzej ocenić. (…) Denis tam z techniki to w ogóle nie było żadnej, weselniaki: Albo trafię, albo nie.

Denis Załęcki mocno o „Don Kasjo”

Wypowiedź „Don Kasjo” dotarła do Denisa, który odpowiedział na nią w programie Aferki podczas rozmowy z „Boxdelem”. Stwierdził wówczas, że w federacji Prime Show MMA Życiński jest jedynie słupem i ponadto jest słabym zawodnikiem.

Sprawdź!  "Różal" wysłał wiadomość Załęckiemu przed walką z Kwiecińskim! "Denis, jak ty to w ogóle..."

Na tym się nie zakończyło, gdyż nie przestali atakować siebie nawzajem w wywiadach. Teraz Denis Załęcki opublikował na swoich social mediach wpis, w którym zaprosił Życińskiego do walki:

– Kasjo, zejdź na ziemię co? Po pierwsze, to ty zacząłeś mówić o mnie, a nie ja o Tobie, więc kto tu szuka atencji? Ja się odniosłem tylko do twoich zaczepek i wypowiedzi o mnie. No, ale to nie pierwszy raz, jak nie wiesz, o czym w ogóle mówisz.

– Jestem zawodnikiem HL, więc walka u Ciebie odpada, Ty nie chcesz walczyć w HL, więc ZAPRASZAM NA THE WAR 6! Tylko pamiętaj, że stawki się różnią od tych freakowych i to żadna tajemnica, jednak myślę, że skoro jesteś chętny na walkę na The War, to jakoś byśmy się dogadali. Z tego, co mówisz, nie robisz wszystkiego tylko dla kasy więc spoko.

– A co do twoich przytyków odnośnie mojej inteligencji, to jak to mówią? Damskie się nie liczą! Kiedy najgłupszy człowiek w show-biznesie ciśnie innym, że są głupi… To tak jakby ślepy cisnął komuś, że jest brzydki… AMBEO umysłowa twoja kariera zakończyła się, jak Cię wyjebali z FAME i trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Dawid Załęcki stanowczo o Don Kasjo: "Niech wezmą kamerę, wyjaśnią to na ulicy i puszczą w Internet. Denis nie powinien dać mu zarobić złotówki"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.