The War

Komandos awansuje do półfinału! Znokautował Kornika w drugiej rundzie

Za nami ćwierćfinałowy pojedynek turnieju The War, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Poza walkami 1vs1 po raz kolejny jesteśmy świadkami brutalnego turnieju 3vs3.

Organizatorzy po pierwszej gali wprowadzili istotne zmiany w zasadach. Zlikwidowana została walka w parterze. W pojedynkach 1vs1 obowiązują zasady K-1 + łokcie oraz uderzenia głową. Natomiast ekipy walczą w formule bokserskiej + łokcie + ground & pound, czyli dobijanie rywali.

W kolejnym pojedynku ćwierćfinałowym Michał Kornik Kornacki, który przed galą ostrzegał rywali przed swoim przepotężnym uderzeniem, zmierzył się z Michałem Więcławskim. Komandos próbował swoich sił już na pierwszej gali, jednak przegrał pojedynek z Sergiuszem Zającem.

RELACJA

Druga runda rozpoczęła się od niecelnych kopnięć Kornika. Zawodnicy nie ryzykowali popełnieniem błędu i wyczekiwali odpowiedniego momentu na cios. Po jednym z celnych uderzeń Komandosa rywal po raz kolejny wylądował na deskach, próbował powrócić, zanim sędzia skończył odliczanie, jednak nie był w stanie kontynuować walki.

Źródło: The War

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *