High League

(VIDEO) Gala przerwana po awanturach w Ergo Arenie! Kibice wściekli na organizację: Skandal! Wiedzieli od początku, że…”

Skandal na gali High League 3! Cześć Internautów spodziewała się, że może dojść do takiej sytuacji, niestety organizacja nie była w stanie zapewnić bezpieczeństwa.

Już w piątek kibice obawiali się, że walka może się nie odbyć, gdyż na oficjalnej ceremonii nie pojawił się Dawid Załęcki, jego syn Denis oraz Mateusz Kubiszyn. Jako jedyni „Bad Boy” i „Don Diego” mieli specjalne ważenie i face-to-face w studio w Warszawie.

Wtedy pojawiły się głosy, że kibice Lechii Gdańsk mogą przeszkodzić w zorganizowaniu gali i walki, na którą czekało najwięcej fanów High League. Ostatecznie jednak federacja zapewniła, że wszystkie starcia odbędą się zgodnie z planem.

Tak jednak nie było. Już na początku gali pojedynek Denisa został przeniesiony i miał być ostatnim starciem na całej karcie walk. W trakcie wydarzenia doszło do pierwszych awantur na trybunach i kibice Elany Toruń mieli pobić się z fanatykami Lechii Gdańsk.

Kibice zdenerwowani na organizację High League

Po ostatnim pojedynki Alberto z Marcinem Dubielem włodarz federacji Malik Montana ogłosił, że wyczekiwane starcie zostało odwołane ze względów na bezpieczeństwo. Zapowiedział, że odbędzie się w innym terminie i będzie transmitowane za darmo w serwisie YouTube.

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Bomba zapowiada szybki powrót do klatki... i rewanż! "Nie przegrywa ten, kto się nie bije"

Kibice jednak są mocno niezadowoleni i w sieci można znaleźć wiele ostrych komentarzy skierowanych w stronę federacji High League. Między innymi takie wpisy można znaleźć w serwisie YouTube:

– OSZUŚCI! Wiedzieli od początku, że Denis prawdopodobnie nie zawalczy, a mimo to trzymali widzów do końca. Czemu komunikat nie wyszedł miedzy którejś z walk ? Akurat po wszystkich walkach względy bezpieczeństwa XD Nie wykupie więcej HighLeague.

– Nie ma to, jak zakontraktować walkę dwóch najciekawszych zawodników, dla których 70% jak nie więcej kupiło to PPV po czym zorganizować gale w mieście, z którym jeden z zawodników ma totalną spinę 👏 brawo high league jesteście najlepsi tak trzymać.

– Ja na ich walkę czekałem najbardziej, skandal jak ch*j.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Denis nie powinien walczyć z kontuzją? Kubiszyn zabrał głos: "Było 100% ryzyka, że się odnowi. Zabrakło racjonalnego podejścia"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.