High League

Denis ostro o walce z Kubiszynem na High League 3! „Zwykły atencjusz! Dawno zamienił szacunek do siebie na pieniądze”

Organizacja High League potwierdziła hitowy pojedynek, na który czekało wielu kibiców. Już w czerwcu Denis Załęcki zmierzy się z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i przez ostatnie miesiące nie szczędzili sobie ostrych słów. Denis oświadczył, że może zmierzyć się z „Don Diego” ale jedynie na gali The War.

Kibice już wcześniej liczyli na to, że dojdzie do tego zestawienia, jednak problemem był kontrakt Kubiszyna z organizacją GROMDA, który uniemożliwiał mu walkę w innej federacji. Ostatecznie jednak Kubiszyn nie tylko doszedł do porozumienia z organizacją, ale także przedłużył kontrakt.

Denis Załęcki ostro o walce z „Don Diego”

Do głośnego pojedynku pomiędzy dwoma zawodnikami znanymi z walk na gołe pięści dojdzie 4 czerwca podczas trzeciej edycji High League. Fighterzy zmierzą się na gali w Ergo Arenie. Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA i zarówno dla Denisa, jak i „Don Diego”, będzie to debiut w tej formule.

Za pośrednictwem swoich social mediów „Bad Boy” zabrał głos w sprawie walki i nie szczędził ostrych słów swojemu rywalowi. Załęcki stwierdził, że przeciwnik wypłakał sobie walkę i finalnie postanowił zmierzyć się z Kubiszynem.

Sprawdź!  High League 6: "Hardkorowy Koksu" nie widzi sensu, ale jest gotów na rewanż! "Tak i tak nie musiałbym na to trenować..." (VIDEO)

– Wiem, mówiłem, że z pieskami grabowskiego tylko w mojej federacji @thewar.pl , ale ten, z którym zmierzę się w czerwcu podczas gali @highleague_official 3, dosłownie tę walkę sobie wypłakał. Swoim ciągłym płaczem i lamentem w mediach, jaki to ja jestem zły i niedobry i jak bardzo chce mnie nauczyć. Tylko czego? Szacunku, pokory czy godności? Nic z powyższych nie wchodzi w grę, bo to zwykły atencjusz, który sam nie wie za dużo o tych wartościach. No, ale on też ma jakieś zalety, prawda? Sportowiec i zawodnik – świetny, no i na tym jego plusy się kończą.

– Już dawno zamienił szacunek do samego siebie na $$$! Zresztą sam mówił, że chciałby walczyć dla freakowych federacji „bo te frajery z gromdy, mu nie płacą za wiele”. Dam Ci to, czego ta twoja śmieszna federacja, dla której walczysz, Ci nie dała, a o czym tak kure***o marzysz! HAJS i FAME. Przedstawiam wam mojego przeciwnika, który ma zresztą chyba na moim punkcie lekką obsesję. Mój największy fan – Mateusz Kubiszyn. Zaczynam się już bać, bo on tylko Denis to, Denis tamto, chce walki z Denisem no i Denis. Nic innego w jego postach i wypowiedziach nie znajdziecie, więc jeśli chcecie posłuchać więcej o mnie, to zaobserwujcie Mateuszka.

– Wpadajcie do niego na insta i razem spełnijmy jego największe marzenia o lajkach i follow, a ty Mateuszku pamiętaj, że to wszystko zawdzięczasz tylko i wyłącznie mi! Każdy lajk i każdy obserwujący, który teraz Ci dojdzie, jest tam tylko i wyłącznie z mojego powodu! Wisisz mi dobrą flaszkę za to mordko! No tak i pamiętaj o tych publicznych przeprosinach, które tak deklarowałeś mi w wiadomości prywatnej, gdy przepraszałeś za swoje chujowe zachowanie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Różal o zawodowcach we freak fightach: "Najbardziej mnie ku**a śmieszy, że zawodnicy, którzy cisnęli z tym wszystkim, teraz już tam walczą"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.