High League

High League odsłania karty! Mocny rywal „pashyBicepsa” na debiut w MMA!

Federacja High League odsłania kolejne karty przed kolejnym wydarzeniem, które będzie miało miejsce 18 marca! Dziś poznaliśmy rywala jednej z największych gwiazd organizacji: Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego.

Legendarny zawodnik Counter Strike’a zadebiutował w jednej z największych freakowych federacji niemal dokładnie rok temu. Podczas High League 2 Jarosław Jarząbkowski na zasadach boksu spotkał się z „Owcą WK” i odniósł łatwe zwycięstwo. 12 miesięcy później zdecydował się na pojedynek w MMA.

Znamy rywala „pashyBicepsa” na High League 6!

Kolejne wydarzenie High League uświetni bodaj największy możliwy freak fight. W klatce spotkają się Jacek Murański oraz Marcin Najman, który ma nie otrzymać wypłaty, jeśli przegra w mniej niż 3 minuty i 1. sekundę. Ich starcie odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego, z możliwością dobijania oponenta przez 15 sekund w parterze.

Dziś ogłoszono, że „pashaBiceps” w MMA spotka się z Marcinem Dubielem! Będzie to kolejne wypożyczenie influencera, który w ubiegłym roku stoczył wyrównany pojedynek z Alberto na gali High League 3.

Zwycięzcy dwóch najlepszych walk roku 2022 naprzeciwko siebie. Ten pojedynek musi przejść do historii. Rywalem pashy na HIGH League 6 będzie Marcin Dubiel!

Marcin w ostatnich pojedynkach imponuje formą. Najpierw 18-minutowa wojna z Kacprem Błońskim, później błyskawiczny nokaut na Trombie. Przed Jarkiem duże wyzwanie w debiucie w MMA. Jego pięściarskie starcie z Owcą WK było niesamowite.

MMA, 3×3 minuty. Limit wagowy do 79,5 kg. Emocje gwarantowane!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.