FAME MMA

[VIDEO] Ferrari bardzo ostro o Kamilu Łaszczyku! „Patus bez honoru! Czy tak się zachowuje prawdziwy sportowiec?”

Nie ma najmniejszych szans zakopanie topora wojennego pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Kamilem Łaszczykiem. Do walki obu panów dojdzie już na Fame MMA 17.

Konflikt między zawodnikami zaczął się jeszcze w ubiegłym roku. Kamil Łaszczyk w mocno nieprzychylnych słowach skomentował film „Dzień z Ferrarim„, przed walką Amadeusza z Pawłem Bombą. „Szczurek” i Roślik wdali się w dyskusję, a w klatce spotkają się 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

„Czy tak się zachowuje prawdziwy sportowiec?”

Na załagodzenie konfliktu nie ma co liczyć. Amadeusz Roślik wielokrotnie po konferencji prasowej przed FAME 17 obrażał niepokonanego pięściarza, a w rozmowie z kanałem Fansportu TV przyznał, że w jego mniemaniu Łaszczykowi się to należy. Zwłaszcza, że sam „Ferrari” mocno zabiegał o tę walkę.

Mówię po prostu za całokształt. Wiesz, jakbym tak sobie zebrał wszystkie jego wypowiedzi, w których mówi: „a, w lutym może ważyć ile chce”, a później… Na przykład przy negocjacjach, no to włodarze mieli go dosyć po prostu. No nie chcę tutaj za bardzo wycierać sobie mordy włodarzami, ale włodarze mieli go dosyć. Napisali mi, że oni rezygnują z tej walki, no więc ja zrobiłem wszystko, co w mojej mocym żeby mimo wszystko do tej walki doprowadzić. Pomimo, że on już ćwiczył 2 miesiące od tej walki, to po prostu z niej zrezygnowali.

Amadeusz przyznał też, że traktował „Szczurka” jako sportowca, ale wszystko zmieniło się po konferencji. Zwłaszcza, że za występ na FAME 17 pięściarz otrzyma wypłatę życia, którą zawdzięcza „Ferrariemu”.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek jak Conor McGregor! "Będą państwo zadowoleni! Jak to siądzie, to..."

Mi zależało na tym, żeby zawalczyć ze sportowcem i tak dalej. I tak mi się wydawało na tamten moment, że to jest sportowiec. Okazało się, że to jest zwykły patus bez zasad, bez honoru, robi z mordy dupę i jeszcze osobie, która wpłynęła na to, że jego życie będzie dużo lepsze… no grozi po prostu. że go tam dojadą, wyzywa od „C” wordów… No czy tak się zachowuje prawdziwy sportowiec, pokroju na przykład Roberta Lewandowskiego? Niech sobie wszyscy odpowiedzą sami. Dla mnie on jest zwykłym śmieciem i tyle.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula przygotowuje się do walki o pas! Zaprezentował urywki z treningu: "Żarty się skończyły"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.