FAME MMA

Zadora po przegranej chce walczyć z Pasternakiem! Wampir odpowiada na wyzwanie!

Michał Pasternak zabrał głos po gali FAME Friday Arena 2 i odpowiedział na słowa Dominika Zadory, który chce stoczyć z nim pojedynek.

Za nami kolejna edycja FAME, podczas której oglądaliśmy wielu debiutantów. Jednym z nich był „Japoński Drwal”, który po raz pierwszy w życiu spróbował swoich sił w walce na zasadach MMA. Starcie z Alanem Kwiecińskim nie zakończyło się jednak po jego myśli.

Już w pierwszej odsłonie „Alanikowi” udało się bez większych problemów poddać rywala, czym sprawił ogromną niespodziankę. Swoją porażkę Zadora na gorąco skomentował w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie rzucił wyzwanie Pasternakowi:

– Nie oddala się ta walka. Czy bym wygrał, czy przegrał, walka z „Wampirem” jest do zrobienia. Musimy to zrobić. Tu było MMA, z Michałem jakby walka miała dojść do skutku, to na pewno zrobimy to w stójce. Wiec tutaj pokażę wachlarz umiejętności – stwierdził Zadora.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Zaraz po walce Michał Pasternak wbił szpilkę zarówno w Kwiecińskiego, jak i „Japońskiego Drwala”, tak komentując ich starcie – Kwieciński płacze. Dzban płacze. Wampir również, tylko jako jedyny ze śmiechu.

Natomiast na wyzwanie Zadory zareagował takimi słowami – Najpierw coś wygraj, a następnie mów co i w jakiej formule…

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Sprawdź!  Mocne zapowiedzi Ferrariego przed FAME 18: "Przemielę ich! Zobaczycie dwie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.