Wotore

Kolejny wojownik odszedł… Nie żyje 27-letni Patryk Hebel

Bardzo smutną wiadomość przekazał dziś „Dziennik Bałtycki„. Nie żyje Patryk Hebel, były mistrz organizacji Krwawy Sport. Zawodnik miał zaledwie 27 lat.

Po raz ostatni występ Patryka oglądać mogliśmy podczas Silesian MMA 8. Niezwykle utalentowany kick-bokser wygrał tam jednogłośną decyzją sędziów z Piotrem Wołowikiem. Miesiąc wcześniej, na poprzedniej edycji, pokonał Mariusza Radziszewskiego po obrotówce na korpus.

W ubiegłym roku Patryk Hebel wystąpił też w jednej z walk gali WOTORE 6: Wielki Rewanż. Przegrał tam jednak z Argentyńczykiem, Franco Tenaglią. Przegrał jednak przez TKO po łokciach w 2. rundzie. Pojedynki toczył też w Octagon No Mercy i Krwawym Sporcie, gdzie dzierżył też tytuł mistrzowski.

Okoliczności zgonu zawodnika są tragiczne, o czym przeczytać mogliśmy w dzisiejszym egzemplarzu „Dziennika Bałtyckiego„.

W czwartek, 12 stycznia 2023 roku, na torowisku przy peronie Nanice w Wejherowie doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka przez pociąg. Pod nadzorem prokuratury okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu – informowała asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy w prasie.

Sprawdź!  (VIDEO) Zapowiedź pojedynku Najman vs Jóźwiak! Zawalczą na brutalnych zasadach!

Patryka Hebla pożegnała też federacja, w której już 12 lutego miał stoczyć walkę o pas mistrzowski, Silesian MMA. Rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.