FAME MMA

Ależ metamorfoza! Kapitalna forma Boxdela przed FAME MMA 17!

Jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron, już 3 lutego ponownie stawi się do walki. Popularny twórca internetowy pochwalił się w social mediach swoją sylwetką i cytując klasyka: robi wrażenie!

Boxdel na Fame MMA 17 w krakowskiej Tauron Arenie spotka się ze swoim wrogiem, Pawłem Jóźwiakiem. Między panami jest bardzo dużo złej krwi, co można było zobaczyć już na pierwszej konferencji prasowej. Prezes Fight Exclusive Night oficjalne wyzwanie rzucił włodarzowi FAME po wygranej nad Marcinem Najmanem.

To starcie nie tylko przykuwa uwagę kibiców freak fightów, lecz także ma dodatkowy smaczek w postaci rzymskiej klatki. Żaden z zawodników nie toczył oczywiście pojedynków w tej konstrukcji o wymiarach 3 na 3 metry, a mierzyć się będą w wadze ciężkiej. To oczywiście może zwiastować brutalne zakończenie walki!

Niesamowita metamorfoza Boxdela!

Włodarz FAME w ostatnich miesiącach miał poważne problemy zdrowotne, na co też wpływ miała jego waga. To właśnie w tym temacie często atakował go Paweł Jóźwiak, nazywając Barona „tłustą świnią” i innymi tego typu wyzwiskami.

Sprawdź!  Federacja FAME MMA zabrała głos w sprawie Włodarczyka! "Olać takie biznesy"

Już na konferencji przed Fame MMA 17 widać było znaczącą poprawę w sylwetce Boxdela. Włodarz postanowił pochwalić się obecnym stanem rzeczy w swoich social mediach i nie można nie przyklasnąć. Zwłaszcza w porównaniu do ostatniego pojedynku z „Donem Kasjo” w listopadzie 2021 roku!

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.