Wotore

(VIDEO) Face-to-face przed walką Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocević na WOTORE 5! „Niech wygra lepszy”

Za nami konferencja prasowa przed nadchodzącą galą WOTORE 5, która odbędzie się już w piątek 29 kwietnia. Tym razem do krwawych pojedynków dojdzie w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Organizacja WOTORE powraca z emocjonującym turniejem, w którym weźmie udział 8 fighterów. Ponadto czekają na kibiców aż cztery pojedynki dodatkowe. W tym między innymi finał poprzedniej edycji, w którym Jakub Ozga zmierzy się z Dominikiem Owsianym.

W co-main evencie odbędzie się głośny rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem. Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się na gali Genesis. Wówczas po trzyrundowym starciu i jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył „Matrix”.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Marcin Wrzosek twarzą w twarz z Vaso Bakoceviciem

Wielu kibiców czeka na walkę wieczoru, podczas której w formule na gołe pięści zadebiutuje były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Nie będzie on miał łatwego zadania, gdyż zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem, który ma już za sobą dwie wygrane walki na gołe pięści.

Podczas czwartkowej konferencji zawodnicy spotkali się twarzą w twarz i mieli okazję na wymianę zdań. Vaso zapytany o to, co widział w oczach swojego rywala, przyznał – Nic. Nie boi się mnie. Nie jestem głupi, ale też się go nie boję.

Natomiast Marcin Wrzosek żartując, dodał – A ja widziałem przerażenie i strach. Niech wygra lepszy.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

Sprawdź!  (VIDEO) "Rambo" przed turniejem na gołe pięści: "Każdemu życzę zdrowia. To będzie krwawa jatka"

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.