Boks

(VIDEO) Dziennikarka zaproponowała face-to-face pomiędzy Furym i Wilderem. Ostre słowa promotora: „Pierd**e ją!”

Promotor boksu, Bob Arum wykrzyczał ostre słowa w kierunku dziennikarki na ostatniej konferencji przed walką Fury vs Wilder III. 89-latek dodał również, że Kate Abdo naraziła wielką walkę między Tysonem Furym i Deontayem Wilderem, wzywając ich do spotkania twarzą w twarz.

Tyson Fury będzie chciał zrobić wszystko, aby zachować swój mistrzowski tytuł WBC wagi ciężkiej, który odebrał Wilderowi w lutym 2020 roku. W pierwszej walce pięściarze spotkali się w 2018 roku i wtedy sędziowie orzekli remis.

Na konferencji przed pojedynkiem doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy pięściarzami.

„W głębi duszy wie, że przegrał i znowu przegra. Przegrał pierwszy raz i przegrał drugi, a teraz przegra trzeci” – powiedział 33-letni Brytyjczyk, ubrany w garnitur ozdobiony zdjęciami pasów WBC i Ring Magazine. „Po tej walce wróci do pracy w sieci fast foodów, w której pracował na początku swojej kariery. Emerytura dla niego. Emerytura” – dodał.

„Król Cyganów” stwierdził, że Wilder stał się pośmiewiskiem przez wymówki, które wymyślił po swojej ostatniej porażce zwalając winę m.in. na ciężki kombinezon, w którym wychodził do ringu, czy słowa, że Fury oszukiwał i włożył coś metalowego do rękawicy.

Sprawdź!  (VIDEO) Tyson Fury nie wytrzymał na ważeniu! Ostre słowa w kierunku Wildera i jego trenera

Zostaniesz znokautowany. Zrób sobie przysługę i wycofaj się z boksu” – szydził Fury. „Twoje dziedzictwo jest w części. Nawet wszystkie twoje wymówki zostały zniszczone. Wszyscy się z ciebie śmieją jak mały słaby kawałek gówna, którym naprawdę jesteś”.

Wilder wydawał się być bardzo skupiony na konferencji, natomiast Fury był bardzo rozluźniony i psychologicznie z pewnością wpłynął na rywala.

Ostre słowa w kierunku prowadzącej

Po konferencji prowadząca zaproponowała face-to-face pomiędzy zawodnikami. Na to liczyli też kibice i dziennikarze zgromadzeni w hali. Wtedy głośno zaczął krzyczeć 89-letni współpromotor Tysona Fury’ego, popularny Bob Arum. 89-latek w obawie, że może dojść do bójki pomiędzy zawodnikami wykrzyczał, że nie będzie żadnego face-to-face.

„Nie, przepraszam, nie zrobimy tego, nie. Bob Arum mówi, że nie” – powiedziała dziennikarka.

W dalszej części Bob Arum nie wytrzymał i zaczął narzekać na prowadzącą, oskarżając ją o stronniczość wobec Wildera i potencjalnie narażając walkę.

Przywożą tę kobietę z Wielkiej Brytanii, a ona przenosi całą konferencję prasową na osobę Wildera. Nie obchodzi mnie to, ale to oczywiste, że to właśnie robiła. Wiedziała, że porozumieliśmy się, by nie było spotkania twarzą w twarz. I co wtedy mówi? Teraz czas na spotkanie twarzą w twarz. Pierd**e ją i pierdol** ich. Nie było spotkania i tak ocaliliśmy walkę.” – powiedział Arum, który zszokował kibiców.

Po burzy jaka wybuchła w internecie po słowach 89-latka oświadczenie wydała dziennikarka – „Jeśli chodzi o spotkanie twarzą w twarz, robiłam to, co, jak uważał nadawca, zostało uzgodnione” – zaznaczyła.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski o walce z Górą! "Wieczorem na salę i zaczynam już delikatne przygotowania"

Dodając – „Myślę, że teraz to już nieważne. Szanuję Boba Aruma i imperium, które stworzył. Rozumiem, co boks mu zawdzięcza. Myślę jednak, że język w tym wywiadzie był całkowicie nieodpowiedni. Oczywiście to rozczarowujące, gdy ktoś kogo ty szanujesz, ciebie nie szanuje. Ale takie jest życie”

OBSTAW GALĘ FURY VS WILDERODBIERZ BONUS

Kursy bukmacherskie Fury vs Wilder

Najlepszą ofertę na wydarzenia boksu znajdziecie na stronie bukmachera STS. Eksperci wskazują, że zwycięzcą walki zostanie Tyson Fury. Na porażkę skazywany jest natomiast Wilder.

Zwycięzca walki:

Zupełnie inaczej wyglądają już kursy bukmacherskie, jeśli chodzi o zwycięstwo przed czasem, bądź na punkty.

Zawodnik wygra przed czasem:

Zawodnik wygra na punkty

  • Tyson Fury – 4.00
  • Deontay Wilder – 15.00

Pojedynek Tyson Fury vs Deontay Wilder oraz walkę Polaka – Adama Kownackiego, który na tej samej gali stoczy rewanż z Robertem Heleniusem obstawisz u bukmachera STSNowi gracze mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Sprawdź!  Wojna nabrała tempa! Jake Paul: "Masz w piź*zie swoich zawodników!"

Darmowy zakład zakład bez ryzyka do 200 zł odbierzesz – TUTAJ. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.