Boks

Żona Usyka ostro odpowiada Powietkinowi, który poparł wojnę na Ukrainie! „Pier**l się tchórzu”

Żona Ołeksandra Usyka po raz kolejny zabrała głos w sprawie agresji Rosji na Ukrainę. Tym razem zwróciła się do pięściarza, który publicznie poparł działania Władimira Putina.

Usyk to aktualny mistrz świata WBO, WBC, WBA i IBF w kategorii ciężkiej. Pięściarz od razu po wybuchu wojny 24 lutego wyjechał z Wielkiej Brytanii i wrócił do swojej ojczyzny. Podobnie jak Wasyl Łomaczenko wstąpił do batalionu obrony terytorialnej.

Zarówno pięściarz, jaki i jego żona komentują sytuację na Ukrainie za pośrednictwem social mediów. Ołeksander apelował m.in. do Władimira Putina, natomiast Jekaterina zwróciła się do Rosjanek, by te nie puszczały swoich mężów i synów na Ukrainę, gdzie są jedynie mięsem armatnim, a ich ciała leżą na ulicach.

Tym razem kobieta w ostrych słowach wypowiedziała się o rosyjskim pięściarzu, który publicznie poparł działania Władimira Putina i atak na Ukrainę. Aleksandr Powietkin zamieścił na swoim Instagramie szokujący wpis, za który został mocno skrytykowany i stracił wielu kibiców.

– Siła w prawdzie. To słynne zdanie, które powiedział Sergii Bodrow, dziś pokazuje istotę tego, co dzieje się na Ukrainie. Walczyliśmy o prawdę przez te wszystkie lata, podczas gdy Słowianie byli eksterminowani w Donbasie. Dlatego jestem za prezydentem i jego decyzjami – aby stanąć w obronie zwykłych ludzi, aby odeprzeć nazizm, który pasożytuje, wszystkim wiadomo na czyj koszt. Każda wojna się kończy. Niech i ta się skończy w nadchodzących dniach.

Żona Ołeksandra Usyka w ostrych słowach podsumowała postawę Powietkina. Na swoich social mediach zamieściła krótki, ale stanowczy komentarz – Odezwało się jego braterskie serce. Pier**l się tchórzu.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Lawrence Okolie straszy Michała Cieślaka! Publikuje nagranie z nokautu na Jeżewskim. "Pokażę, dlaczego jestem wybrykiem natury"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.