Boks

Jake Paul uważa, że Fury’ego nie stać na odwołanie kolejnej walki! „Nie powiem, że można polegać na tym dzieciaku, ale…”

Fani boksu wciąż oczekują na ogłoszenie kolejnej walki Tysona Fury’ego, który ma zmierzyć się z Ołeksandrem Usykiem. Wcześniej jednak potwierdzono kolejny występ jego brata, Tommy’ego, który w końcu spotka się z Jakiem Paulem.

Już 26 lutego dojdzie do zestawienia Jake Paul vs. Tommy Fury. Panowie po raz trzeci podpisali kontrakty na walkę, która nigdy się nie zmaterializowała. Pierwszy raz w ringu spotkać mieli się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, którego YouTuber znokautował w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to jednak Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Teraz ich walka ma mieć miejsce w Rijad w Arabii Saudyjskiej. Pięściarze spotkali się twarzą w twarz tuż przed ostatnim występem Artura Beterbieva. Podczas ich face-to-face omal nie doszło do rękoczynów, a chwilę później obaj skierowali wobec siebie parę gorzkich słów.

Niedługo później „The Problem Child” wziął udział w mini konferencji prasowej gdzie stwierdził, że tym razem nie martwi się o ewentualne wycofanie „TNT”. Jak powiedział Jake Paul – Brytyjczyk nie może sobie na to pozwolić będąc ojcem.

Sprawdź!  Dana White skomentował wyzwanie Francisa Ngannou przez Tysona Fury'ego

Do kitu, że teraz tak się buja na naszym face-to-face. Nie powiem, że można polegać na tym dzieciaku, ale otrzyma dobrą zapłatę. Byłby więc głupi [gdyby się wycofał]. No i myślę, że ma już dość tego, że to Molly [partnerka Fury’ego – red.] zarabia na dom w ich związku. Urodziło im się dziecko, więc musi jej pomóc z kupowaniem pieluch.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs. Fury

Walkę Paul vs. Fury obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.