High LeagueKSW

(VIDEO) Denisowi puściły nerwy! Ostre słowa do Omielańczuka! „Je*ać takie prujd*py. Do szybkiego zobaczenia!”

Gorąco zrobiło się na linii Daniel Omielańczuk-Denis Załęcki! Zawodnik KSW wypowiedział się na temat Torunianina, a ten zamieścił w sieci bardzo mocną odpowiedź!

Daniel Omielańczuk już w ten piątek stoczy kolejny pojedynek po powrocie do największej polskiej federacji MMA. Zawodnik Warszawskiego Centrum Atletyki stanie w szranki z czeskim oponentem Michalem Martinkiem. Ich pojedynek będzie co-main eventem gali KSW 75.

Przed kilkoma dniami w sieci ukazał się wywiad Omielańczuka dla myMMA.pl, w którym to stwierdził, że Denis Załęcki udał kontuzję kolana w swojej ostatniej walce na High League z Arturem Szpilką. Te słowa nie umknęły uwadze „Bad Boya”, który goszcząc w programie Aferki zdradził, że odezwał się prywatnie do zawodnika KSW.

– Widziałem jego wywiad. Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. Ja już sobie z nim porozmawiam na żywo.

Były fighter UFC, czy ACA oczywiście odniósł się do tych słów. Wczoraj na kanale Sport.pl ukazał się wywiad, w którym to Daniel Omielańczuk stwierdził, że jeśli Załęcki nie odwiedzi go sam, to udowodni tylko to, że nie ma charakteru. Jeden z bohaterów co-main eventu KSW 75 odniósł się także do sytuacji z gali The War 4 i złamania ręki w trakcie pojedynku przez kolegę Denisa, Bartosza Szachtę. Omielańczuk powiedział, że namawianie na walkę z taką kontuzją, podczas gdy samemu nie kontynuowało się walki z naderwanym więzadłem jest hipokryzją. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Pudzianowskiego o wojnie! "Tu byłem wychowany i tu zostanę. Nie spakuję walizek. Pójdę na..."

Bardzo ostra odpowiedź Denisa Załęckiego!

Torunianin bardzo szybko odpowiedział na słowa fightera KSW. Załęcki nie gryzł się w język i postanowił nagrać wideo, by się nie rozpisywać.

– Aż mi się, ku*wa, ręce trzęsą, jak słyszę, co ta parówka Daniel Omielańczuk znowu, ku*wa, na mnie nagrywa w wywiadach. Gość twierdzi, że go, ku*wa, zastraszam. To już oficjalnie się rozpie*dala na mnie. Jest je*aną e-konfidentką, także ch*j ci, ku*wa, w mordę. Je*ać takie, ku*wa, prujd*py jak ty.

– Twierdzisz, że uważasz, że, ku*wa, nie przyjadę sam, że przyjadę z kolegami? Spokojnie. Nie martw się. Załatwimy to w cztery oczy. Mam nadzieję, że to nie skończy się tym, że, ku*wa, będę leżał, ku*wa, w kryminale, a później twoi koledzy, ku*wa, będą musieli z tobą jechać. I to dobrzy koledzy, którzy siedzieli, grypsowali. W takim kręgu się obracasz. Mam nadzieję, że to, co będzie między nami na żywo, nie wyjdzie poza, ku*wa, światło dzienne. Do szybkiego zobaczenia!

Załęcki odniósł się także do zarzutu hipokryzji ze strony Omielańczuka. Zwrócił uwagę na to, że on sam nie był w stanie kontynuować walki na stojąco, a Szachta na The War wciąż miał do wykorzystania pełen wachlarz uderzeń – z łokcia, z główki, czy nawet kopnięć.

Sprawdź!  Jacek Murański zareagował na wyzwanie Adamka przez Najmana. Ostra odpowiedź "El Testosterona"! "Ty nie pasujesz do społeczeństwa"

Toruński „Bad Boy” przypomniał również, że pomagał chorej córce zawodnikowi WCA. Stwierdził, że specjalnie o tym nie mówił publicznie, a Omielańczuk z kolei próbuje się na nim wybić. Załęcki zapewnił też, że na żadną sportową walkę nie ma co liczyć.

– Gwarantuję, dzbanie, że waleczki ze mną sportowej nie dostaniesz. Nie ma takiej możliwości. Nie będziesz na moim imieniu i nazwisku się, ku*wa, wybijał, zarabiał. Koniec, skończyło się, ku*wa.

Pełna odpowiedź Denisa Załęckiego do Daniela Omielańczuka poniżej.

Kursy bukmacherskie na walkę Martinek vs. Omielańczuk

Walkę Martinek vs. Omielańczuk, jak i całą kartę walk KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 75, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  KSW 85. Kaczmarczyk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.