High LeagueKSW

(VIDEO) Denisowi puściły nerwy! Ostre słowa do Omielańczuka! „Je*ać takie prujd*py. Do szybkiego zobaczenia!”

Gorąco zrobiło się na linii Daniel Omielańczuk-Denis Załęcki! Zawodnik KSW wypowiedział się na temat Torunianina, a ten zamieścił w sieci bardzo mocną odpowiedź!

Daniel Omielańczuk już w ten piątek stoczy kolejny pojedynek po powrocie do największej polskiej federacji MMA. Zawodnik Warszawskiego Centrum Atletyki stanie w szranki z czeskim oponentem Michalem Martinkiem. Ich pojedynek będzie co-main eventem gali KSW 75.

Przed kilkoma dniami w sieci ukazał się wywiad Omielańczuka dla myMMA.pl, w którym to stwierdził, że Denis Załęcki udał kontuzję kolana w swojej ostatniej walce na High League z Arturem Szpilką. Te słowa nie umknęły uwadze „Bad Boya”, który goszcząc w programie Aferki zdradził, że odezwał się prywatnie do zawodnika KSW.

– Widziałem jego wywiad. Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. Ja już sobie z nim porozmawiam na żywo.

Były fighter UFC, czy ACA oczywiście odniósł się do tych słów. Wczoraj na kanale Sport.pl ukazał się wywiad, w którym to Daniel Omielańczuk stwierdził, że jeśli Załęcki nie odwiedzi go sam, to udowodni tylko to, że nie ma charakteru. Jeden z bohaterów co-main eventu KSW 75 odniósł się także do sytuacji z gali The War 4 i złamania ręki w trakcie pojedynku przez kolegę Denisa, Bartosza Szachtę. Omielańczuk powiedział, że namawianie na walkę z taką kontuzją, podczas gdy samemu nie kontynuowało się walki z naderwanym więzadłem jest hipokryzją. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki wleciał w Kubiszyna! Awantura na face-to-face przed High League 3!

Bardzo ostra odpowiedź Denisa Załęckiego!

Torunianin bardzo szybko odpowiedział na słowa fightera KSW. Załęcki nie gryzł się w język i postanowił nagrać wideo, by się nie rozpisywać.

– Aż mi się, ku*wa, ręce trzęsą, jak słyszę, co ta parówka Daniel Omielańczuk znowu, ku*wa, na mnie nagrywa w wywiadach. Gość twierdzi, że go, ku*wa, zastraszam. To już oficjalnie się rozpie*dala na mnie. Jest je*aną e-konfidentką, także ch*j ci, ku*wa, w mordę. Je*ać takie, ku*wa, prujd*py jak ty.

– Twierdzisz, że uważasz, że, ku*wa, nie przyjadę sam, że przyjadę z kolegami? Spokojnie. Nie martw się. Załatwimy to w cztery oczy. Mam nadzieję, że to nie skończy się tym, że, ku*wa, będę leżał, ku*wa, w kryminale, a później twoi koledzy, ku*wa, będą musieli z tobą jechać. I to dobrzy koledzy, którzy siedzieli, grypsowali. W takim kręgu się obracasz. Mam nadzieję, że to, co będzie między nami na żywo, nie wyjdzie poza, ku*wa, światło dzienne. Do szybkiego zobaczenia!

Załęcki odniósł się także do zarzutu hipokryzji ze strony Omielańczuka. Zwrócił uwagę na to, że on sam nie był w stanie kontynuować walki na stojąco, a Szachta na The War wciąż miał do wykorzystania pełen wachlarz uderzeń – z łokcia, z główki, czy nawet kopnięć.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę o mistrzowski pas KSW! Ruchała skazywany na pewną porażkę z Parnassem

Toruński „Bad Boy” przypomniał również, że pomagał chorej córce zawodnikowi WCA. Stwierdził, że specjalnie o tym nie mówił publicznie, a Omielańczuk z kolei próbuje się na nim wybić. Załęcki zapewnił też, że na żadną sportową walkę nie ma co liczyć.

– Gwarantuję, dzbanie, że waleczki ze mną sportowej nie dostaniesz. Nie ma takiej możliwości. Nie będziesz na moim imieniu i nazwisku się, ku*wa, wybijał, zarabiał. Koniec, skończyło się, ku*wa.

Pełna odpowiedź Denisa Załęckiego do Daniela Omielańczuka poniżej.

Kursy bukmacherskie na walkę Martinek vs. Omielańczuk

Walkę Martinek vs. Omielańczuk, jak i całą kartę walk KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 75, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Andrzej Grzebyk o Soldiciu i jego walce z Mamedem: "Wszyscy wiemy, jakie fasolki je. Sok z gumijagód, ale…"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.