FAME MMA

Wrzosek wyśmiewa Szeligę. Komentuje jego nowy tatuaż: „Kiedy chcesz, żeby każda osoba wiedziała, że strzelanie z ucha to twoja fucha”

Marcin Wrzosek po raz kolejny wbił szpilkę w Piotra Szeligę. Tym razem mocny komentarz dotyczyły nowego tatuażu freak fightera.

Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi. Między innymi już przy okazji konferencji FAME 15 doszło pomiędzy nimi do mocnej konfrontacji. Wówczas Szeliga, który chciał walczyć z byłym mistrzem KSW, w odpowiedzi na ostre słowa Wrzoska stwierdził, że nie da mu pojedynku.

Wrzosek wyśmiewa Szeligę

Prawdopodobnie dojdzie jednak do starcia na jednej z najbliższych gal FAME. Najpierw jednak „Polish Zombie” musi wyleczyć kontuzję, jakiej doznał w ostatnim pojedynku z „Sariusem”. Następnie będzie chciał udzielić Szelidze lekcji pokory:

– Usunąłem też te stories z racji tego, że obserwują mnie też dzieci, ja użyłem tam w nerwach bardzo niewybrednych słów, ale jednego nie wycofuję. Jesteś zwykłym napompowanym pe***em. (…) Chciałbym ci dać kolejną lekcję pokory, bo widzę, że jedna w ostatniej walce ci nie wystarczyła. Polski biały Mike’u Tysonie, twarzo walk w klatce… Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Teraz Marcin Wrzosek ponownie uderzył w Piotra Szeligę. Freak fighter kilka dni temu w sieci pochwalił się nowym tatuażem. Tym razem był to karabin, który znalazł się nad uchem „Szeliego”. Być może zawodnik mógł wybrać inne miejsce, gdyż zdjęcie tatuażu wywołało lawinę prześmiewczych komentarzy.

Sprawdź!  "Juras" zabrał głos ws. Wrzoska. Wierzy w jego szybki powrót do KSW: "Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora, to..."

„Polish Zombie” na swoich social mediach opublikował zdjęcie „Szeliego” z podpisem – Kiedy chcesz, żeby każda spotkana osoba wiedziała, że strzelanie z ucha to twoja fucha.

To nie wszystko, podobne komentarze zamieścili również internauci – Nie ma prawa bytu w betonowym buszu wyborowy strzelec z uszu – między innymi takie wpisy możemy znaleźć na portalach społecznościowych.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.