High League

(VIDEO) Denis Załęcki szczerze o sterydach! „Aktualnie raz na trzy dni biorę tylko…”

Za nami program „Rundki”, w którym udział wziął Denis Załęcki oraz jego kolejny rywal Alan Kwieciński. Pierwszy z zawodników wyjaśnił kwestię stosowania dopingu.

Podczas programu prowadzonego przez Arkadiusza Pawłowskiego, było naprawdę gorąco. Zawodnicy przez cały czas atakowali siebie nawzajem, nie szczędząc sobie ostrych słów. Między innymi doszło do awantury, a ochrona musiała uspokoić Załęckiego, który rzucił się za uciekającym Alanem.

Na koniec podczas face-to-face doszło do jeszcze większej awantury. Denis nie wytrzymał i uderzył swojego przeciwnika z liścia. Dwóch ochroniarzy miało problem z zatrzymaniem Załęckiego przed dalszą bójką.

Galę High League 2, na której zostanie wyjaśniony głośny konflikt, obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Zanim jednak doszło do awantury, zawodnicy odpowiedzieli na kilka pytań prowadzącego oraz na telefony od widzów. Jeden z dzwoniących zapytał Denisa, czy bierze dużo sterydów.

– Czy biorę dużo sterydów? Nie – powiedział Załęcki, który nie zaprzeczył, że stosuje jakieś substancje wspomagające, tylko że nie bierze ich w dużych ilościach.

Sprawdź!  (VIDEO) Załęcki o pierwszym spotkaniu z Alanem przed walką na High League: "Jak będzie prowokował, to nie dam powstrzymać się ochronie"

Alan jednak zareagował śmiechem i stwierdził – Przecież to widać. Napompowany jak balon jesteś.

A z czego ty ku*wa rżysz? Co widać? To, że jestem napompowany, ja mam taką genetykę. Ja mam taką genetykę za ojcem. Ja naturalnie ważę 100 kg. Się napie**lę sterydami, to będę 130 kg ważył, więc nie pie**ol głupot. Po co mam walić, jak wolę mieć w miarę wysportowaną sylwetkę – odpowiedział Załęcki.

Następnie Denis został zapytany przez prowadząc jak w rzeczywistości wygląda temat sterydów i czy kiedyś z nich korzystał:

Tak. Kiedyś brałem, aktualnie biorę krótkiego teścia raz na trzy dni. Jak ktoś się zna na tym, ktoś ma coś wspólnego ze sterydami wie, jak jest, według mnie to nie jest jakoś dużo, ty też chyba miałeś coś wspólnego. Więc chyba wiesz, czy centymetr krótkiego testosteronu, tylko krótkiego testosteronu to jest dużo czy nie – wyjaśnił Załęcki.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą: "Po Kubiszynie mogę z doskoku szybki nokaut zrobić"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.