High League

Denis Załęcki o wymarzonym rywalu i taktyce na High League 4. „Ani kroku wstecz. Ja, albo on!”

Już we wrześniu odbędzie się gala High League 4, na której jednym z najważniejszych wydarzeń będzie pojedynek Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką. Popularny „Bad Boy” odpowiadał ostatnio na pytania fanów, gdzie wypowiedział się między innymi na temat taktyki na walkę ze „Szpilą”.

Były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpilka zadebiutował w ubiegłym miesiącu w MMA. Na gali KSW 71 pokonał przez TKO już w 2. rundzie Sergieja Radczenko i natychmiast zaczęto dywagować, z kim „Szpila” spotka się w kolejnym pojedynku. Tego jednak, co się wydarzyło, raczej nikt nie przewidział.

Szpilka zapewnił sobie odpowiedni zapis w kontrakcie, który za zgodą KSW pozwala mu na występy w innych federacjach, także freakowych. Równo miesiąc po debiucie byłego pięściarza organizacja High League poinformowała, że 17 września dojdzie do walki Artur Szpilka vs. Denis Załęcki. Pojedynek został zakontraktowany na zasadach MMA na dystansie 3. rund po 4 minuty każda.

Denis Załęcki o planie na Artura Szpilkę

Toruński „Bad Boy” urządził małą sesję Q&A na Instagramie dla fanów. Jak nietrudno się domyśleć, podstawowym pytaniem była taktyka na Artura Szpilkę. Załęcki potwierdził słowa trenera Mirosława Oknińskiego, który zdradził w jednym z wywiadów, że od pierwszych chwil będzie wywierana presja.

Sprawdź!  Artur Szpilka nie chciał walki z Denisem Załęckim! "Jak powiedziałem to w swoim środowisku, to..."

Mogę powiedzieć tylko tyle… Walka bez kalkulacji i ani kroku wstecz! Jest to waga ciężka, także ja albo on – odpisał jednemu z kibiców „Bad Boy”.

Inny z fanów zadał pytanie o wymarzonego rywala Denisa Załęckiego. Torunianin nie podał konkretnego nazwiska, ale zaznaczył, że dzięki pracy z trenerem Oknińskim wkrótce będzie w stanie mierzyć się z każdym.

Nie wiem. Wiem tylko tyle, że za kilka lat trenując pod okiem najlepszego fachowca od MMA w Polsce będę mógł wygrać z każdym. Wiele pracy przede mną. Pewnie i wiele porażek po drodze… Tak jak mówiłem… Mam dopiero 25 lat. Lata treningów przede mną. Będą wzloty i upadki, ale za każdym razem wstanę, bo nigdy w życiu się nie poddam i kiedyś osiągnę taki poziom, że nie przegram z nikim. TAKI MAM CEL.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Ferrari" odpowiada na mocny komentarz Artura Szpilki! "Nie wyobrażam sobie sytuacji, że obrażam jego rodzinę, a on..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.