High League

Okniński szczerze o starciu „Ferrariego” z Bombą: „Amadeusz musiałby spie**lić, żeby to przegrać”

Podczas gali High League 4 dojdzie do wielu emocjonujących zestawień. Poza pojedynkiem Artura Szpilki z Denisem Załęckim zobaczymy również starcie Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Pawłem „Scarfacem” Bombą.

Freak fighterzy w końcu będą mogli wyjaśnić konflikt, o którym było bardzo głośno w ostatnim czasie. Jest pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć m.in. na wywiadach czy konferencjach, kiedy dochodziło do awantur.

Kibice nie mieli jednak wątpliwości, że konflikt rozstrzygnie się właśnie w klatce. Co ciekawe, za ten pojedynek „Ferrari” zgarnie ogromne pieniądze. Nie podał dokładnej kwoty, jednak zdradził, że na jego konto wpłynie ponad 500 tysięcy złotych.

Trener Okniński o walce „Ferrariego”

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco trener Okniński został zapytany o nadchodzącą walkę Amadeusza Roślika. Przyznał, że „Ferrari” przyjechał na obóz i powrócił do treningów. Trener uważa, że to właśnie on będzie faworytem między innymi dzięki swojemu doświadczeniu.

Roślik stoczył bowiem na galach freakowych już 8 pojedynków w formule MMA i kickboxingu. Bomba natomiast ma za sobą jedynie debiut. W pierwszej walce zmierzył się z „Tarzanem” i został błyskawicznie znokautowany w kilkanaście sekund.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński wskazuje kolejnego rywala! "Kolejna szmata bez zasad. Szmata Murańska. Nawyzywał mi siostrę"

– Przyjechał Ferrari na obóz. Przeciwnik będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. Ja uważam, że Ferrari ma bardzo duże szanse, żeby to wygrać. Uważam, że musiałby to spierdolić, żeby przegrać. Bomba nie bił się jeszcze z takim przeciwnikiem. Ferrari co by o nim nie mówić to ma już doświadczenie, zrobił kilka tych walk, wyciągnął wnioski z tego, co było do tej pory i zawalczy naprawdę na dobrym poziomie.

Kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs Bomba

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Fani Mai Staśko atakują Denisa i jego dziecko! Pokazał prywatną wiadomość: "Mam nadzieję, że za**** całą twoją rodzinę"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.