UFC

(VIDEO) Della Maddalena z mocnym otwarciem UFC 275! Skończył Rosjanina już w 1. rundzie

Kartę główną UFC 275 otworzył pojedynek w wadze półśredniej. W drugim pojedynku dla największej federacji MMA Jack Della Maddalena spotkał się z Dagestańczykiem, Ramazanem Emeevem.

25-letni Jack Della Maddalena nie rozpoczął najlepiej swojej przygody z MMA. Australijczyk przegrywał przed czasem w dwóch pierwszych walkach, a miało to miejsce w 2016 roku. Od tamtej pory nie było jednak na niego mocnych. Della Maddalena wygrał z każdym, kto znalazł się na przeciwko niego. Jedynym pojedynkiem w jego karierze, który skończył się decyzją, był ten z Dana White’s Contender Series. Sędziowie byli jednogłośni, a Australijczyk mógł cieszyć się z kontraktu w UFC. Po wygranej na UFC 270 w styczniu tego roku, Della Maddalena na kolejnym PPV, tym razem pojawiając się w karcie głównej.

Jego oponentem na UFC 275 będzie Ramazan Emeev. Dagestańczyk jest o wiele bardziej doświadczonym fighterem, z rekordem 20-5. Popularny „Gorets” pokonał niejednogłośną decyzją w ubiegłym roku Davida Zawadę, ale już w październiku przegrał w ten sposób z Dannym Robertsem. W największej federacji MMA Emeev walczy od 2017 roku, zaliczając przy tym 5 zwycięstw i 2. porażki.

Della Maddalena vs. Emeev – przebieg walki

Runda 1

Emeev rozpoczyna od lewego okrężnego. Della Maddalena spokojnie rusza prostymi. Dopuszcza Rosjanina szukając kontry, musi jednak uważać na groźne ataki rywala. Emeev rusza po obalenie, Australijczyk dobrze się broni przy pierwszej próbie, ale zaraz Gorets go sprowadza! Emeev zapina duszenie, Della Maddalena w tarapatach… udaje mu się jednak uciec! Della Maddalena atakuje, trafia Rosjanina serią i kończy go w 1. rundzie!

Oficjalny wynik: Jack Della Maddalena wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.