Wotore

(VIDEO) Ciężki nokaut w wykonaniu „The Savage”! To z nim Michał Pasternak zawalczy o pas WOTORE

Już 21 stycznia w Katowicach odbędzie się czwarta edycja gali WOTORE. Czekają na nas krwawe i wyjątkowo emocjonujące pojedynki na gołe pięści. Gdzie oglądać WOTORE 4?

W starciu wieczoru Michał „Wampir” Pasternak zmierzy się z duńskim przeciwnikiem Simonem „The Savage” Henriksenem. Stawka jest naprawdę wysoka, gdyż zwycięzca pojedynku zgarnie mistrzowski pas WOTORE International.

Wspomniany tytuł ma być międzyfederacyjnym pasem WOTORE, a Pasternak lub Henriksen w przyszłości będzie bronił go w starciu z mistrzem innej organizacji z Polski, lub zagranicy.

Nadchodzące wydarzenie odbędzie się już w piątek 21 stycznia o godzinie 18:00. Transmisja gali będzie dostępna wyłącznie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Michał Pasternak w organizacji WOTORE jest niepokonany. Na drugiej edycji dwukrotnie pokonał Damiana Buryego i wygrał z Kacprem Miklaszem. Na gali WOTORE 3 stanął do walki z Markiem Samociukiem i zdobył pierwszy historyczny mistrzowski tytuł organizacji.

Polak nie będzie miał jednak łatwego zadania. Jego rywalem jest „The Savage” gwiazda organizacji King Of The Streets. Zawodnik dla KOTS stoczył pięć pojedynków i wszystkie zwyciężył. Może również popisać się najszybszym nokautem w historii federacji.

Sprawdź!  (VIDEO) "Venom" przed turniejem na gołe pięści: "Zasady są dla mnie stworzone. Bójek chuligańskich od dzieciaka było dużo"

Poniżej możecie zobaczyć, jak walczy „The Savage”, który błyskawicznie znokautował swojego rywala „Ronina030” w starciu dla organizacji KOTS.

KUP PPV – OGLĄDAJ WOTORE 4

Wotore walki na gołe pięści

Źródło: YouTube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.