KSW

(VIDEO) Bezbłędny Kaczmarczyk kończy Domina w drugiej rundzie na KSW 68 w Radomiu!

Podczas gali KSW 68 doszło do zderzenia dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia – Patryk Kaczmarczyk zmierzył się w boju z Michałem Dominem.

Patryk Kaczmarczyk wszedł do organizacji KSW w roku 2021. Były mistrz Armia Fight Night w debiucie zmierzył się z Michałem Sobiechem i wspólnie dali niezapomniane widowisko w klatce. Pojedynek był pełen zwrotów akcji, a emocje sięgały w nim zenitu. Ostatecznie bój zakończył się na kartach sędziowskich, a zwycięzcą został Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem za walkę wieczoru gali KSW 60.

Kaczmarczyk zawalczył po raz drugi w okrągłej klatce na gali KSW 64 i zmierzył się z Robertem Ruchałą. Panowie spotkali się z sobą w klatce po raz drugi w karierze. W pierwszym starciu, do którego doszło w walce amatorskiej, to Kaczmarczyk był górą. W rewanżu Patryk postawił na stójkę, a Robert na walkę zapaśniczą. Ostatecznie jednak obaj pokazali się z dobrej strony w obu płaszczyznach, ale tym razem to Ruchała okazał się lepszy i wyszedł z boju jako zwycięzca. Dla Patryka była to pierwsza przegrana w karierze.

Michał również ma za sobą dwie walki w organizacji KSW i również jedną z nich przegrał, a w jednej zwyciężył. Domin zadebiutował w organizacji KSW w roku 2020. Podczas gali KSW 56 zmierzył się z Robertem Ruchałą. Pierwsza walka w okrągłej klatce nie poszła jednak po myśli Michała, który musiał w niej uznać wyższość rywala.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot z uznaniem o KSW: "Za to jestem wdzięczny mojej byłej organizacji, bo za każdym razem..."

W drugim boju, do którego doszło podczas gali KSW 63, Michał Domin stanął w szranki z Szymonem Karolczykiem. Pojedynek toczył się w każdej płaszczyźnie i przyniósł z sobą zarówno ciekawe wymiany stójkowe, jak i próby parterowego zakończenia boju. Ostatecznie jednak starcie rozegrało się na pełnym dystansie czasowym, a sędziowie zwycięzcą wskazali Michała.

RELACJA

Runda 1:

Patryk Kaczmarczyk rozpoczął od niskich kopnięć. Kaczparczyk trafiał również  kopnięciami na korpus. Po latającym kolanie Patryk zachwiał rywalem, potem dopadł go celnymi ciosami, po których Domin padł na deski, gdzie otrzymał wiele uderzeń, jednak udało mu się przetrwać. Patryk cały czas dominował rywala w parterze i obijał go krótkimi ciosami. Kaczmarczyk zdobył pozycję boczną, ale Michał odzyskał półgardę. Patryk do swojego arsenału dołożył krótkie łokcie. W ostatnich sekundach Patryk zasypał rywala ciosami, ale sędzia nie zdecydował się na przerwanie tego starcia. 

Runda 2:

Patryk przestrzelił kopnięcie i się przewrócił, ale Michał nie wykorzystał szansy. Po kilku sekundach Patryk obalił rywala i zdobył pozycję boczną. Po chwili pracy Patryk zdobył dosiad a następnie plecy skąd znów zasypał go gradem ciosem i sędzia postanowił przerwać to starcie.

Sprawdź!  Okniński reaguje na słowa mistrza KSW! Nazywa Ziółkowskiego sprzedawczykiem: "Tak jest, jak twój wychowanek…"

Patryk Kaczmarczyk pokonał przez TKO W 2. rundzie Michała Domina.

Karta walk KSW 68

Walka wieczoru – o pas kategorii piórkowej

  • Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)

Karta Główna:

  • Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
  • Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
  • Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
  • Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
  • Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
  • Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
  • Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
  • Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.