KSW

(VIDEO) Odzimkowski nokautuje w pierwszej rundzie na gali KSW 68 w Radomiu!

Podczas gali KSW 68 walczący przed własną publicznością Albert Odzimkowski przywitał w okrągłej klatce debiutującego w niej Irlandczyka, Tommy Quinna.

Albert Odzimkowski przeżywa trudniejszy okres w karierze. Radomianin jest po trzech przegranych z rzędu. W klatce KSW musiał uznać wyższość Michała Michalskiego, Christiana Eckerlina oraz Jasona Radcliffe’a.

Albert znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki, co pokazał w debiucie dla KSW. Jego starcie z Michałem Michalskim zostało wybrane najlepszą walką wieczoru i nagrodzone bonusem. W drugim boju Albert dała bardzo wyrównany pojedynek, ale ostatecznie przegrał go na punkty, po niejednogłośnej decyzji sędziów. Trzecia konfrontacja zakończyła się dla Odzimkowskiego najszybciej, został w niej znokautowany.

Odzimkowski wchodząc do KSW był na fali trzech wygranych z rzędu. Od początku kariery stoczył siedemnaście pojedynków, z których jedenaście zakończyło się jego tryumfami. Co ciekawe, tylko dwie jego walki w karierze dotrwały do werdyktu sędziowskiego. Albert zawsze szuka skończeń przed czasem, co pokazał w trzech pojedynkach zakończonych nokautem i siedmiu wygranych przez poddanie.

Tommy Quinn swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2008 w irlandzkiej organizacji Ultimate Conflict i szybko zdobył cztery wygrane z rzędu. Dziś pochodzący z Zielonej Wyspy zawodnik ma na swoim koncie trzynaście pojedynków, z których osiem zakończyło się jego wygranymi.

Sprawdź!  Michał Materla zgłasza gotowość! Chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Były mistrz powróci do KSW?

Quinn do tej pory bił się głównie w Anglii i Irlandii. 32-latek z Londonderry miał okazję walczyć dla takich organizacji jak King of the Ring czy Cage Warriors. W roku 2019 wszedł do klatki amerykańskiego Bellatora, który przygotował galę w Newcastle i w ładnym stylu znokautował Martina Hudsona.

RELACJA

Runda 1:

Polak zajął środek klatki i zaczął wywierać presję na przeciwniku. Albert trafił świetną kombinacją ze świetnym lewym sierpem. Polak był widocznie celniejszy i bardzo dobrze pracował w klinczu. Tommy zaskoczył Polaka świetnym prawym prostym. Albert wykorzystał nieuwagę rywala i obalił swojego przeciwnika. Quinn zaczął wstawać do góry, ale Odzimkowski trafił mocnym kolanem posyłając przeciwnika na deski. Od razu zasypał Quinna gradem ciosów co zmusiło sędziego do przerwania tego starcia.

Albert Odzimkowski pokonał przez TKO w 1. rundzie Tommy’ego Quinna

Karta walk KSW 68

Walka wieczoru – o pas kategorii piórkowej

  • Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)
Sprawdź!  Trener Okniński o potencjalnym rywalu Kołeckiego: "Wolałbym, żeby walczył z Soldiciem niż z Narkunem, bo..."

Karta Główna:

  • Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
  • Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
  • Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
  • Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
  • Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
  • Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
  • Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
  • Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.