High League

(VIDEO) Bakocević wyjeżdża na wózku po przegranej z Załęckim! Potrzebował pomocy medycznej

W minioną sobotę odbyła się gala High League 5, podczas której do klatki powrócił ulubieniec kibiców, czyli Dawid „Crazy” Załęcki.

Za nami kolejne emocjonując wydarzenie freakowe. Zobaczyliśmy m.in. wielką niespodziankę, czyli dominację Pawła Bomby nad Mateuszem Murańskim, sportowy pojedynek „Don Diego” vs Damian Janikowski, czy kolejną walkę Załęckiego.

Tym razem stanął przed znacznie większym wyzwaniem, niż w debiucie, kiedy to w pierwszej odsłonie rozbił Alana Kwiecińskiego. Zmierzył się bowiem z bardzo doświadczonym przeciwnikiem, który ma na swoim koncie ponad 70 walk w różnych formułach.

Vaso wyjeżdża z klatki na wózku

Jak się okazało, mimo doświadczenia rywal nie stanowił wyzwania. Przeważyła siła i warunki fizyczne Załęckiego. Już w pierwszej odsłonie „Crazy” okopał przeciwnika mocnym lowkickami, przez co odnowiła się dawna kontuzja Vaso Bakocevicia.

Zawodnik wylądował na deskach i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Po zakończonym starciu nie mógł również o własnych siłach opuścić klatki. Potrzebował pomocy medyków, którzy wywieźli go na wózku.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Awantura po liściu Najmana! Jest nagranie zza kulis konferencji High League! [VIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.