UFC

(VIDEO) Ankalaev obrażony na UFC! Ze łzami w oczach opuszczał oktagon: „Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji. Gdzie jest mój pas?”

Za nami gala UFC 282, która zakończyła się wielką niespodzianką. Jak się okazało, żaden z zawodników nie zrobił wystarczająco, by zdobyć mistrzowski tytuł.

Jan Błachowicz w main evencie minionej gali miał szansę powrócić na tron, jednak nie udało się pokonać Magomeda Ankalaeva. Po pełnym 5- rundowym dystansie walka zakończyła się zaskakującym remisem, z którym nie zgadza się Rosjanin.

Ankalaev domagał się pasa

Po zakończonej walce Ankalaev oświadczył, że to on zwyciężył ten pojedynek i dopytywał, gdzie jest jego mistrzowski pas. Nie mógł pogodzić się z tym, że nie zwyciężył tytułu i przyznał nawet, że nie wie, czy zawalczy jeszcze dla UFC.

Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem tę walkę. Dlaczego nie dostałem pasa? Nie wiem, co powiedzieć. Wygrałem walkę, wygrałem pas. Gdzie jest mój pas. Ból jest nie ważny, zrobiłem wszystko, żeby wygrać tę walkę – stwierdził Rosjanin, po czym dodał – Nie wiem, czy jeszcze zawalczę dla tej organizacji. Nie wiem, co się wydarzyło.

Następnie wyszedł z oktagonu i skierował się w stronę szatni, a kamery uchwyciły, jak oczy Ankalaeva zalały się łzami. Na taką wypowiedź Rosjanina zareagował szef federacji Dana White, który przyznał, że żaden z zawodników nie zasłużył na tytuł:

Sprawdź!  (VIDEO) Jan Błachowicz zaskakuje szybkością na tarczach! Świetna forma przed starciem z Gloverem Teixeirą

– Uważam, że walka wieczoru była fatalna. (…) Po jakichś trzech rundach zacząłem się wyłączać. Słyszałem, że Ankalaev jest zły. I co mam zrobić? Dostałeś w pierwszych dwóch rundach, po czym przeniosłeś walkę do parteru… I co zrobisz?

Rosjanin szybko jednak zmienił zdanie co do występów dla UFC. W kolejnym wywiadzie po walce nazwał siebie niekoronowanym mistrzem i zapowiedział, że w przyszłym roku wróci do oktagonu po pas – Jestem niekoronowanym mistrzem. Tytuł należy do mnie. Wrócę w 2023 roku i wezmę to, co należy do mnie.

Za tydzień gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mateusz Gamrot gotowy na kolejne starcie w UFC! "Dajcie mi rywala. Gillespie boi się ze mną walczyć"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.