FAME MMA

(VIDEO) Awantura za kulisami FAME 15! Trenerzy WCA i Adrian Polak chcieli pobić medyka, który przenosił Kacpra Błońskiego na noszach! „Niech wyjdzie ku*wa! Ja tu będę czekał!”

Za nami gala FAME 15, podczas której doszło do wyniszczającego starcia w klatce rzymskiej pomiędzy Marcinem Dubielem i Kacprem Błońskim.

Pierwszy z freak fighterów po raz kolejny pokazał wielki charakter. W ostatnim starciu zmierzył się ze znacznie większym i cięższym raperem „Alberto”. Wszyscy spodziewali się, że zostanie szybko znokautowany, a ten przetrwał trzy rundy i przyjął sporo mocnych ciosów.

Na FAME 15 starcie odbyło się na zasadach no-limit. Oznacza to, że zawodnicy bili się tak długo, aż jeden z nich był niezdolny do dalszej walki. Początkowo dominował Kacper Błoński, jednak nie mógł znaleźć sposobu na skończenie swojego rywala.

Dubiel pokazał serce do walki, przetrwał najgorsze momenty i to on zwyciężył pojedynek z Błońskim, który po 18-minutowym starciu został wyniesiony przez medyków na noszach.

Awantura za kulisami FAME 15

Freak fighter prosto z klatki trafił do punktu medycznego. Po drodze doszło jednak do awantury pomiędzy jego trenerami z WCA a medykami, którzy wynieśli go na noszach z klatki rzymskiej. Na nagraniach możemy zobaczyć także wściekłego Adriana Polaka, który również trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki.

Sprawdź!  1,5 mln złotych za walkę? Rozpara o pieniądzach w federacji FAME: "Zgłosił się do nas chętny i był gotowy zapłacić kilkaset tysięcy złotych za występ"

W momencie, gdy Błoński był przenoszony do punktu medycznego, jeden z trenerów podszedł do niego, a medyk mocno zareagował słowami – Ale odsuń się kurwa na chwilę stąd!

To mocno nie spodobało się trenerom. Jeden z nich odepchnął medyka, a drugi rzucił w niego butelką. Na tym się nie zakończyło. Po chwili zaczął krzyczeć także Adrian Polak Widziałeś, co zrobił? Uderzył go kurwa! Mojego kurwa trenera! – Później słyszymy, jak nazywa medyka „śmieciem” czy „cwelem”,

W tle słychać również trenera, który wyjaśnia, dlaczego podszedł do zawodnika, czym przeszkadzał w przeniesieniu Błońskiego do punktu medycznego – Wody chciałem mu dać, a on mnie pcha! – To nie wszystko, gdyż sztab trenerski WCA postanowił poczekać na mężczyznę, aby… wypłacić mu liścia – Liścia dostanie, niech przyjdzie jak facet.

Natomiast Adrian Polak, który nie mógł opanować emocji dodał – Niech wyjdzie stamtąd kurwa! Ja tu będę czekał!

Poniżej znajdziesz dwa nagrania, które ukazują zakulisową awanturę:

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME:

Sprawdź!  Kibice ostro reagują na współpracę Oknińskiego z Szeligą! Ogromna krytyka po decyzji trenera!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.