FAME MMA

(VIDEO) Trener Okniński skomentował porażkę „Ferrariego”. „Jakby trenował, to…”

O wielkim pechu może mówić Amadeusz „Ferrari” Roślik. Freak fighter był o milimetry od sprawienia ogromnej sensacji w main evencie minionej gali Fame MMA 17.

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów postanowił sprawdzić się z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem. Popularny „Szczurek” zaczepiał freak fightera w social mediach przed kilkoma miesiącami, zaczynając głośny konflikt i dając podwaliny do ewentualnej walki.

Ta miała miejsce na wczorajszej gali Fame MMA 17. „Ferrari” był świetnie przygotowany taktycznie – nie rzucał się na dużo szybszego pięściarza, który mógłby go ustrzelić w krótkim dystansie. Amadeusz szukał obaleń i z łatwością sprowadzał pięściarza na matę dominując przez większość pojedynku.

Ostatecznie jednak w ostatnich sekundach starcia Kamil Łaszczyk odwrócił sytuację. Mocno obił „Ferrariego” i w pewnym momencie to on znalazł się z góry. Tam dokończył dzieła zniszczenia, zasypując freak fightera ciosami. Ostatecznie sędzia Piotr Jarosz przerwał walkę, a Roślikowi zabrakło 8. sekund, by móc cieszyć się z wygranej.

Mirosław Okniński skomentował porażkę „Ferrariego”

Główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów i Amadeusza „Ferrariego” Mirosław Okniński dość szybko opuścił halę. Hubert Mściwujewski zdołał złapać jednak medialnego trenera, który udzielił krótkiego komentarza na temat pojedynku jego podopiecznego:

Sprawdź!  (VIDEO) Konfrontacja Bomby z trenerem Oknińskim! "Ty jednostrzałowcu! Raz jesteś niby gangsterem, a raz fraj**em!"

Słuchaj, freak walczył z pełnym zawodowcem i tyle brakuje. Jakby trenował, to masakra by była! A tak, zabrakło głowy uważam. I nie słuchał trenera.

Miał w drugiej rundzie nie kończyć, nie bić. Tylko udawać, że bije i se leżeć. W trzeciej – to samo, wywrócić i se leżeć…

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.