MMA VIP

(VIDEO) Awantura na konferencji MMA-VIP! Marcin Najman zaatakowany przez zawodnika własnej organizacji!

Za nami ostatnia konferencja poprzedzająca galę MMA-VIP 4, na której ponownie w akcji zobaczymy Marcina Najmana. Po raz kolejny nie brakowało kontrowersji i doszło do kilku awantur.

Po ostatniej konferencji Najman miał sporo problemów organizacyjnych. Za sprawą współpracy z Andrzejem „Słowikiem” Zielińskim wycofało się kilku partnerów biznesowych, a wydarzenie musiał zostać przeniesione z Kielc do Wielunia. Następnie po interwencji Stanowskiego po raz kolejny „El Testosteron” zmienił miejsce gali i ostatecznie wynajął prywatną halę w Warszawie.

W main evencie MMA-VIP 4 Najman zmierzy się z 60-letnim przeciwnikiem „Miśkiem z Nadarzyna”. Najman na początku roku zapowiedział, że będzie to dla niego jeden z ostatnich pojedynków w życiu i niedługo ponownie przejdzie na sportową emeryturę.

„El Testosteron” podczas konferencji stanął twarzą w twarz ze swoim przeciwnikiem Mirosławem Dąbrowskim. Niespodziewanie został zaatakowany nie przez swojego rywala, a przez innego zawodnika organizacji Remiego Gruchałę.

Nie wiadomo, co było powodem ataku, ale Gruchała rzucił się z pięściami na Marcina Najmana i próbował go uderzyć. Do akcji wkroczyła ochrona, która wyprowadziła zawodnika ze sceny. Po drodze doszło jeszcze do wymiany zdań pomiędzy Remim i „El Testosteronem”.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  FAME wydało oświadczenie ws. współpracy "Słowika" z MMA-VIP: "Rodzą się pytania o legalność, niszcząc tym wiarygodność całej branży"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.