Clout MMA

Marcin Najman zrewanżował się Ciosowi! DYMY na konferencji Clout MMA 2! [WIDEO]

Na pierwszym panelu konferencji Clout MMA 2 nie brakowało dymów! Marcin Najman odpłacił pięknym za nadobne Adrianowi Ciosowi za ostatniego „liścia” i opluł go wodą!

Kolejna gala Clout MMA będzie miała miejsce już w najbliższą sobotę. Nie zabraknie na niej głośnych zestawień, jak Denis Załęck vs Daniel Omielańczuk, czy Denis Labryga vs Kamil Minda. W ubiegłym tygodniu doszło do programu z udziałem obu Denisów, co zakończyło się rękoczynami. Nie inaczej było na dzisiejszym Roaście.

Podczas niedawnego programu już na początku Najman wystartował do Adriana, gdy zawodnicy pokłócili się o nieotrzymaną wypłatę. Cios długo czekał na szansę, by odpłacić się „Cesarzowi”, ale tę otrzymał podczas face to face’a. Tam „El Testosteron” otrzymał mocnego i głośnego „liścia”.

Na konferencji Marcin Najman odpłacił się pięknym za nadobne. Wydawało się, że freak fighter chce coś Ciosowi pokazać, a tymczasem… opluł go wodą!

Poniżej sytuacja z konferencji Clout MMA 2 z udziałem Marcina Najmana i Adriana Ciosa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.