High League

(VIDEO) Awantura na konferencji High League 4! Wielka bójka na scenie!

Na właśnie trwającej ostatniej konferencji przed galą High League 4 doszło do ogromnej awantury! Wszystko zaczęło się od „Maciasa” i „Josefa Bratana”.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

High League 4 odbędzie się już 17 września w Gliwicach i po raz kolejny nie zabraknie tam kilku hitowych starć. Artur Szpilka zadebiutuje we freak fightach, choć jak sam zaznacza, będzie to czysto sportowa walka. Rywalem „Szpili” będzie Denis Załęcki, a panowie zmierzą się na zasadach MMA.

Oprócz tego Amadeusz „Ferrari” Roślik rozwiąże konflikt z Pawłem Bombą, a jednym z pierwszych spotkań tego wieczoru będzie pojedynek raperów. Jose Simao, znany szerzej jako „Josef Bratan” zmierzy się w K-1 w małych rękawicach z Krystianem Maciaszczykiem, czyli „Maciasem”.

Między muzykami dotychczas było w naprawdę spokojnie, nawet podczas „Rundek”. Tam „Josefa Bratana” z równowagi wytrącił dopiero telefon od jednego z widzów.

Awantura na konferencji!

Między zawodnikami zagotowało się na ostatniej konferencji przed High League 4 PPV! Wszystko zaczęło się od zaczepek „Alberto” w stronę „Maciasa” i jego ekipę White Widow. „Josefa Bratana” zdenerwowały słowa na temat jego rodzonego brata ze strony rywala, a ten oczywiście nie pozostał dłużny

Sprawdź!  Dawid Załęcki zakończy karierę Alana? Mocne słowa Denisa: "Tata go rozje**e. To będzie jego koniec"

Mówiłem cały czas, że ja będę grzeczny, dopóki nie warknie. A jak warknął, no to co… – powiedział „Macias”, a po chwili na scenie pojawił się Alberto Simao, który uderzył przeciwnika swojego brata.

Chcesz poczuć smak wakacji? Chcesz poczuć smak wakacji, dz**ko? – powiedział „Alberto” za nim odciągnęła go ochrona.

Atmosfera jednak gęstniała z każdą chwilą. Simao wrócił na scenę, wbiegł na stół i wleciał w „Maciasa”! ZA moment we wszystko wmieszali się też członkowie White Widow!

Całą sytuację obejrzycie poniżej:

-> High League 4 PPV kupisz tutaj!

Kursy bukmacherskie na walkę Josef Bratan vs. „Macias”

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUSZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Federacja High League zareagowała na ataki podczas konferencji! "Ferrari" i Alberto poniosą konsekwencje!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.