High League

Denis przed walką na High League 4: „Nie będziemy udawać konfliktu, ale mamy krótki lont. Wystarczy jedno słowo i może być gruba awantura”

Już 17 września odbędzie się czwarta edycja gali High League. Tym razem na karcie walk znalazły się emocjonujące pojedynki, nie tylko freakowe, ale także sportowe.

Ogromna liczba kibiców czeka na zestawienie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Obaj zawodnicy w przeszłości walczyli w innych formułach, jednak zdecydowali się zadebiutować w MMA. W pierwszy starciu były pięściarz wygrał przed czasem, natomiast „Bad Boy” poniósł porażkę po decyzji sędziów.

Denis Załęcki przed walką na High League 4

Liczne grono kibiców nie może doczekać się walki, jednak fani prawdziwych freak fightów narzekają, że podczas konferencji nie będzie żadnych tak zwanych dymów. Załęcki w ostatnim wywiadzie dla AntyFakty wyjaśnił, że nie zamierza wdawać się w awantury i sztuczne konflikty jak inni zawodnicy.

„Bad Boy” zdradził, że od zawsze kibicował Szpilce, kiedy ten walczył na bokserskim ringu m.in. o tytuł mistrza świata z Deontay’em Wilderem. Fighter liczy na to, że pojedynek niczego nie zmieni i po starciu na High League 4 razem z Arturem nadal będą kolegami.

Sprawdź!  Denis Załęcki i "Gleba" komentują ogłoszenie HIGH League! "Chyba znamy różne znaczenia tego słowa"

– Od dzieciaka byłem jego fanem, do tej pory będę cały czas, czy przegram, czy wygram. Jesteśmy kolegami, mam nadzieję, że cały czas będziemy. Nie będziemy robić krzywego aktorstwa, jak 3/4 freak fighterów, którzy udają konflikty. My konfliktu nie mamy.

Każdy zna swoje miejsce, nikt nie będzie przeginał. Artur ma krótki lont, ja też. Także jedno słowo z mojej strony czy jego i może być gruba awantura, a wiesz, jak to jest z podkręcaniem nas. Mamy krótki lont, on trochę jest bardziej pokorny, niż ja, bo dorósł już do takiego wieku, ja jeszcze nie.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim: "Pe**s. Nie boję się go. Z tego co słyszałem to..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.