High League

Denis Załęcki o walce z Soldiciem na gołe pięści! „Jakbym go trafił, mógłbym ciężko znokautować”

Denis Załęcki podczas Q&A odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Jedno z nich dotyczyło podwójnego mistrza KSW Roberto Soldicia.

Bad Boy” to zawodnik znany z walk na gołe pięści, który niedawno stoczył bardzo głośny pojedynek z Alanem Kwiecińskim. Na gali High League 2 zdominował wszystkie rundy i w każdej odsłonie posyłał rywala na deski. Po pełnym dystansie werdykt nie mógł być inny niż jednogłośne zwycięstwo Denisa.

Fighter nie boi się żadnych wyzwań i chce walczyć z najmocniejszymi rywalami. Podczas wywiadów przy okazji High League 2 przyznał m.in., że gdyby była taka możliwość, zawalczyłby z „Popkiem” czy nawet samym Mariuszem Pudzianowskim.

Teraz w rozmowie z fansportu.pl odpowiedział na pytanie od kibica o starcie z Roberto Soldiciem na gołe pięści. Denis przyznał, że nie odrzuciłby takiej oferty i ocenił swoje szanse:

– Jak najbardziej przyjąłbym wyzwanie. Czy mam szansę? Na gołe pięści każdy ma szansę, szczególnie, jak ktoś waży od 90 kg wzwyż. Myślę, że miałbym szansę i zaznaczam, że nie mówię, że bym go rozjebał ani go nie wyzywam do walki, bo zaraz jakieś media znowu napiszą, że „Denis rozjebie Soldicia”. Wyszedłbym, jeśli miałbym taką szansę. Czy bym sobie poradził? Myślę, że jakbym go trafił, mógłbym go ciężko znokautować. Także 50 na 50.

Całą wypowiedź Denisa Załęckiego, w której odpowiada na wiele ciekawych pytań, znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim: "Pe**s. Nie boję się go. Z tego co słyszałem to..."

Źródło: fansportu.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.