The War

(VIDEO) Aras zalany krwią! Przegrywa po brutalnej walce z Sołim na The War 2!

Za nami ćwierćfinałowy pojedynek turnieju The War, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Poza walkami 1vs1 po raz kolejny jesteśmy świadkami brutalnego turnieju 3vs3.

Organizatorzy po pierwszej gali wprowadzili istotne zmiany w zasadach. Zlikwidowana została walka w parterze. W pojedynkach 1vs1 obowiązują zasady K-1 + łokcie oraz uderzenia głową. Natomiast ekipy walczą w formule bokserskiej + łokcie + ground & pound, czyli dobijanie rywali.

Do klatki powrócił Arek Dembiński, który na pierwszej edycji brutalnie znokautował Dawida Skowrońskiego, jednak w kolejnym pojedynku przegrał z Adamem Biegańskim – zwycięzcą całego turnieju.

Tym razem po zmianie zasad Aras jest stawiany w roli faworyta The War 2. W pierwszym pojedynku przeciwnikiem Dembińskiego był Sołi, czyli Szymon Sołtys.

RELACJA

Aras od początku agresywnie ruszył z ciosami i szybko posłał Sołiego na deski. Ten jednak wstał i zaczął atakować kolanami na głowę rywala. Aras w odpowiedzi zasypywał rywala ciosami, sam przyjmował ich znacznie mniej, ale zadawały one więcej obrażeń. Sołi po wymianie kilku ciosów zdecydował się na kolejne uderzenia kolanami. Rozbił nos Arasa, który zaczął mocno krwawić. Niestety z powodu kontuzji Arasa walka musiał zostać przerwa. Fighter miał problemy z piszczelem i nie był w stanie kontynuować walki.

Sprawdź!  (VIDEO) Polak zawalczył w podziemnym fight-clubie i pokonał chuligana z Madrytu! Teraz zadebiutuje w The War!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *