High League

(VIDEO) Alberto prezentuje umiejętności przed debiutem w MMA! Media trening High League 3

Za nami oficjalne ważenie oraz media trening przed wyczekiwaną gala High League 3, która w sobotę odbędzie się w Ergo Arenie.

Media trening przed High League 3

Już jutro w klatce MMA zadebiutuje Alberto Simao. Na walkę rapera z Marcinem Dubielem czeka wielu kibiców. W roli wielkiego faworyta bukmacherzy stawiają debiutanta, który będzie miał sporą przewagę pod względem warunków fizycznych.

Nie wiadomo jednak, co raper zaprezentuje w klatce. Swoje umiejętności, które szlifował w klubie WCA mógł pokazać podczas dzisiejszego media treningu. Alberto zaprezentował między innymi uderzenia łokciami oraz kopnięcia kolanami. Sprowadził także swojego trenera do parteru.

Całe nagranie z media treningu znajdziesz poniżej:

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

Sprawdź!  High League 6. Co dalej z Marcinem Najmanem? "El Testosteron" zdradza, co z jego walką!

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Media trening Alberto Simao vs Marcin Dubiel

Gdzie i o której High League 3 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.