High League

Kontrowersyjna aktywistka w High League! Maja Staśko podpisała kontrakt i niebawem zadebiutuje!

High League ponownie zaskoczyło! Federacja poinformowała dziś, że w klatce zobaczymy lewicową aktywistkę, Maję Staśko! Wiemy też, kiedy zadebiutuje!

Od kilku tygodni naprawdę sporo zadziało się w świecie polskich freak fightów. Choć wydawało się to niemożliwe do Fame MMA w ramach wypożyczenia powróciła Aniela „Lil Masti” Bogusz. W drugą stronę na walkę z Pawłem „Scarfacem” Bombą powędrował Amadeusz Ferrari.

Do tego High League poinformowało o podpisaniu umowy na jeden pojedynek z Arturem Szpilą, który już na High League 4 stoczy drugie starcie w MMA. Naprzeciwko byłego pretendenta do pasa wagi ciężkiej WBC stanie Denis „Bad Boy” Załęcki. Dziś federacja poinformowała o kolejnej niespodziance!

Już na najbliższej gali, która odbędzie się 17 września w Gliwicach zadebiutuje najnowszy nabytek organizacji – Maja Staśko! Mało kto nie kojarzy, kim jest aktywistka, głośno wypowiadająca się na temat feminizmu i działająca na rzecz lewicy. Jest też autorką takich książek, jak „Gwałt polski” i „Gwałt to przecież komplement”.

Staśko jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie również głosi swoje poglądy. Nowa zawodniczka High League miała już nie po drodze z włodarzem federacji – Malikiem Montaną. Do ich pierwszej konfrontacji dojdzie już w przyszłym tygodniu, na pierwszej konferencji przed galą High League 4!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.