High League

(VIDEO) Alan Kwieciński wskazuje kolejnego rywala! „Kolejna szmata bez zasad. Szmata Murańska. Nawyzywał mi siostrę”

Alan Kwieciński na gorąco po pojedynku na High League 2 wskazał kolejnych rywali. Jednemu z nich nie szczędził ostrych słów.

Podczas wczorajszej gali w krakowskiej Tauron Arenie Alan Kwieciński stanął do walki z Denisem Załęckim. Był wielkim underdogiem i wielu spodziewało się nokautu w pierwszej rundzie. „Alanik” mimo wielu nokdaunów wytrwał jednak do końca walki.

Fighter padał po ciężkich ciosach „Bad Boya”, ale pokazał serce do walki i za każdym razem kontynuował starcie. Mimo że w pewnym momencie zaskoczył rywala i wszystkich kibiców latającym kolanem, którym trafił Denisa, to jednak został całkowicie zdominowany i poniósł porażkę.

Po walce w rozmowie z portalem fansportu.pl został zapytany o plany na kolejne pojedynki. Przyznał, że chciałby zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim i Amadeuszem „Ferrarim”. Najbardziej zależy mu jednak na starciu z Mateuszem Murańskim, z którym jest skonfliktowany od pewnego czasu.

Alan wyjaśnił, że „Muran” przekroczył granicę, kiedy zaczął obrażać jego rodzinę. Freak fighter zamierza zemścić się na aktorze za słowa, jakie wypowiedział pod adresem jego siostry.

– Chcę się bić z Kasjuszem, chcę się bić z Ferrarim i na pierwszym miejscu z tą pałą Murańską, szmatą bez zasad. Kolejna szmata bez zasad. Szmata Murańska… powiedziałem, że będę dążył do tego pojedynku, a wtedy go tak skaram, że szok. Nawyzywał mnie, nawyzywał mi siostrę. Może wjechać na mnie, ale jak wjeżdża mi na rodzinę, to ni ch*ja mu nie podaruję. Ja miałem tylko spinę z nim i z jego ojcem. Ja na mamę mu nie wjeżdżałem.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Sprawdź!  (VIDEO) Denis komentuje aferę maczetową: "Dla mnie to jest śmieszne. Wszystko robione pod publikę. Nie róbmy popeliny w Internecie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.